Naudingos makiažo gudrybės

Gabriel E. Hall - -
Naudingos makiažo gudrybės

Pripažinkim, dažnai skubant nepavyksta tinkamai pasidažyti, o drebanti ranka trukdo tiesia linija apibrėžti akis. Ne gana to, vasarą norėtųsi atsisakyti ganėtinai sunkaus makiažo ir leisti odai atsikvėpti, tačiau taip pat norisi, kad oda spinduliuotų sveiku skaistumu. Išvengti šių ir kitų panašių dilemų gali padėti naudingos makiažo gudrybės ir patarimai!

Lygus akių kontūras

Su šia problema greičiausiai teko susidurti ne kartą, o bene dažniausiai – skubant. Puiku, jei tiesus ir lygus akių kontūras pavyksta iš karto arba nepavyksta dar turint gerokai laiko iki išėjimo. Tačiau ką daryti tokiais atvejais, kai nevykęs akių kontūras priverčia pavėluoti į svarbų susitikimą? Arba jei niekaip drebėt nenustojanti ranka trukdo gražiai pasidažyti akis? Garsiausi makiažo specialistai pataria – tokiu atveju pagelbėti gali paprasta, siaura lipni juosta, kuria tereikia suformuoti norimą liniją, o vėliau džiaugtis puikiai pavykusiu akių kontūru.

Natūraliai atrodantis lūpų kontūras

Nors dažnai patariama dažantis lūpas lūpdažiu rinktis panašios ar tokios pačios spalvos lūpų kontūrą, tačiau tai galioja tik tuo atveju, jei nuolat turėsite galimybę žvilgtelėti į veidrodį ir pasitaisyti makiažą. Kodėl? Nes daugeliu atvejų riebūs lūpų dažai „nusivalgo“ ir lieka tik sausas ir geriau besilaikantis kontūras, kuris, neatnaujinus lūpdažio sluoksnio, atrodo tragiškai. Norint to išvengti teks arba lūpų kontūro pieštuku padengti visą lūpų plotą, arba rinktis tokį pieštuko atspalvį, kuris bus kuo panašesnis į natūralią lūpų spalvą (tik jokių būdu ne šviesesnis).

Maskuojamosios priemonės padengimas

Labai dažnai bandydamos užmaskuoti įvairias veido dėmeles, bėrimus ar kitas problemas maskuojamąją priemone tepame pirštais, manydamos, kad taip ji geriau padengs probleminę vietą ir tolygiau susilies su oda. Tačiau iš tiesų geriau rinktis minkštą teptuką, nes ploni jo šereliai maskuojamąja priemone gali užpildyti net menkiausius tarpelius ar įtrūkimus, ko niekaip nepadarytume pirštais. Dėl šiuo pačios priežasties geriausia yra rinktis skystas maskavimo priemones, o ne pieštukus ar pan.

Natūraliai atrodantys antakiai

Norint, kad antakiai neatrodytų kaip iškirpti iš spalvoto popieriaus ar nupiešti sodria guašo spalva, jų ryškinimui derėtų rinktis ne antakių pieštuką, o antakių spalvą atitinkančius (ar panašius) akių šešėlius, kurie padės sukurti ne tokį griežtą antakių liniją bei labiau tiks kasdieniam makiažui. Turint retesnius antakius jų ryškinimui galima rinktis ir akių pieštuką, tačiau tokiu atveju antakių liniją reikėtų ryškinti smulkiai brūkštelėjimais imituojant plaukelius.

Lengvas būdas suteikti veidui „gaivumo“

Net jei nesi skaistalų ir apskritai gausaus makiažo gerbėja, vis tiek gali suteikti savo veidui sveiko, „gaivaus“ spindesio naudodama vieną labai paprastą priemonę – lūpų blizgį. Nebijok, juo nesiūlysime tepliotis pusės veido, užteks naudoti pagal paskirtį. Tačiau svarbiausia įsiminti, kad lūpų blizgio spalva turėtų būti šviesesnė nei natūrali lūpų spalva ir, pageidautina, rausvų atspalvių. To užteks, kad atrodytum natūraliai žvali ir švytinti!

Kaip maskuoti paraudusias akis

Kartais pasitaiko, kad dėl miego trūkumo, ilgo sėdėjimo prie kompiuterio ar kitų priežasčių mūsų akys tampa raudonos. Galima būtų į tai nekreipti dėmesio – galbūt raudonis pranyks po dienos ar kelių. Tačiau turint svarbų susitikimą ar renginį norisi atrodyt nepriekaištingai, o paraudusios akys grožio neprideda. Ką daryti tokiu atveju? Baltu pieštuku ar matiniais baltais šešėliais šiek tiek paryškink vidinius akių kampučius. Tai vizualiai sumažins akių raudonį ir akys atrodys labiau švytinčios.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt