Nauja garsenybių meilės rūšis – "modelaizeriai"

Linas Kiguolis - -
Nauja garsenybių meilės rūšis – "modelaizeriai"

Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kad kai kurios Holivudo žvaigždės yra labai konkrečios ir pastovios, kai prabylama apie jų meilės reikalus? Štai vienos susitikinėja tik su aktoriais, kitos – su dainininkais arba visai su pramogų pasauliu nesusijusiais mirtingaisiais. Yra ir tokių, kurie meilės ir šilumos prieglobstį randa tik mados industrijos atstovų glėbiuose. „Modelaizeriai“ (angl. modelaizers) – taip yra vadinamos garsenybės, kurios kraustosi dėl modelių iš proto ir vien tik su jais susitikinėja. Šį apibūdinimą sugalvojo internetinė svetainė MSN.com, kuri ir pabandė sudaryti pagrindinių Holivudo „modelaizerių“ sąrašą.

Leonardo DiCaprio. Neabejotinai aukščiausioje modelių mylėtojų sąrašo vietoje randame romantikšąjį aktorių Leonardo Di Caprio. Jis susitikinėjo su Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Kristen Zang, Vanessa Hayden ir Kidada Jones.

Orlando Bloom. Aktoriaus Orlando Bloom susitikinėjimų su modeliais sąrašas yra kur kas trumpesnis, tačiau tikrai ne ką mažiau įspūdingas. Jo mylimoji – žavusis Victoria’s Secret angelas Miranda Kerr.

Halle Berry. Taip, šiame sąraše galime sutikti ir moterų! Aktorės Halle Berry ir modelio Gabriel Aubrey pora šiandien laikoma vienu iš idealiausiai susiklosčiusių santykių kino ir mados pasaulyje pavyzdžiu.

Bruce Willis. Tikimasi, jog Emma Heming yra paskutinioji garsaus aktoriaus Bruce Willis mylimųjų sąraše. Iki poros vestuvių Bruce Willis susitikinėjo su Janice Dickinson, Rachel Hunter ir Karen McDougal.

Johnny Depp. Iki dabartinių santykių, užsimezgusių prieš dešimt metų su prancūzų modeliu/aktore Vanessa Paradis, Johnny Deppas susitikinėjo su garsiuoju supermodeliu Kate Moss, o vėliau dar ir su daugeliu mažiau garsių Chanel ir Miu Miu modelių.

Madonna. Garsios pop scenos karalienės Madonnos ir Brazilijos modelio Jesus Luz romanas parodė, kad meilei amžiaus ribų nėra. Ar tikrai? Gal tai viso labo Madonnos romantinė užgaida? Brazilų modelis yra prasitaręs, kad jis su pop karaliene yra tik geri draugai. Vis dėl to, sklandė gandai, kad pora planavo vestuves Kabalos centre.

Seal. Ar tik ne jo balsas taip žavi modelius? Prieš vesdamas supermodelį Heidi Klum, dainininkas Sealas susitikinėjo su Tyra Banks bei Tatjana Patitz.

Mark Wahlberg. Po romanų su manekenėmis Rachel Hunter and Frida Andersson aktorius savo gyvenimą susiejo su buvusiu amerikiečių modeliu Rhea Durham.

Tom Brady. Garsusis futbolo žaidėjas Tom Brady jau gali pasigirti neužilgo turėsiąs dvi atžalas nuo dviejų skirtingų modelių. Sportininkas paliko besilaukiančią manekenę ir aktorę Bridget Moynahan ir nuskubėjo į kitos taip pat dabar jau besilaukiančios jo vaiko– Gisele Bundchen – glėbį. Tikras modelių gerbėjas!

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt