Nauja grožio koncepcija pagal Madonną: raumeningų žvaigždžių vasara

Linas Kiguolis - -
Nauja grožio koncepcija pagal Madonną: raumeningų žvaigždžių vasara

Ne kartą įvairūs testai parodė, kad daugeliui moterų patinka raumeningi vyrai. Tačiau kaip yra su vyrais? Ar vilkėdama berankovę elegantišką suknelę, atidengiančią ištreniruotus bicepsus, moteris jiems atrodo žaviai ir patraukliai? Panašu, kad kelioms Holivudo garsenybėms galimi atsakymai į šį klausimą nerūpi. Jos turi tvirtą nuomonę, kad raumeningos moterys – gražu! Tačiau dažnai laikydamosi šio principo pasaulio žvaigždės persistengia ir ištreniruoto jų kūno vaizdeliai vargu ar teikia ypatingo malonumo akiai…

Naujos grožio koncepcijos pirmtakė neabejotinai yra pop scenos karalienė Madonna, kuri turi savitą supratimą, kaip turi atrodyti raumenys. Prieš kelias dienas garsioji sveikatingumo fanatikė buvo nufotografuota vaikščiojanti Londono gatvėmis. Dėmesį iš karto pritraukė žvaigždės rankos, kuriose buvo aiškiai matyti kiekviena kraujagyslė ir raumuo. „Turėti dideles venas, kurios persimato per tavo raumeningą ranką, yra labai šaunu. Jos parodo, kokia stipri esi iš tikrųjų“, – tokie komentarai pasirodė internetiniuose puslapiuose vos tik pasirodžius šioms Madonnos nuotraukoms. Netrukus jie sulaukė atsako: „Ne, raumenys kaip tik parodo, kokia vis dėl to esi silpna“. Taigi, kaip yra iš tiesų?

Beje, atrodo, kad ne tik Madonna, bet ir daugiau Holivudo žvaigždžių tapo priklausomos nuo sporto salių ir tarsi nejaučia saiko, kada gi pagaliau sustoti ryškinti ir taip jau iškiliais tapusius raumenis. Nemažai diskusijų yra susilaukusios ir „Sekso ir Miesto“ žvaigždės Sarah Jessica Perker, ir Renee Zellweger, Nell McAndrew, Jessica Simpson bei Claire Danes raumeningos rankos.

Na, o įvertinti naują grožio tendenciją galite pažvelgę į raumeningų žvaigždžių nuotraukas, kurias rasite šiame puslapyje :

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-525768/Skin-veins-Celebrity-gym-addicts-love-exercise-spoiling-looks.html

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt