Nauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedai

Gabriel E. Hall - -
Nauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedai

Tai, kas prieš gerą pusmetį atrodė kaip pavienis reiškinys pagaliau tampa tikra tendencija. Nesuprantate apie ką mes? Apie nepilnai užmautus žiedus! Ganėtinai nesenai pasirodęs neįprastas žiedų nešiojimo būdas atrodo labai itin žaviai, todėl nenuostabu, jog pirmaisiais pavyzdžiais pasekė vis daugiau viso pasaulio merginų ir moterų ir tai tapo tendencija.

Idėjos atsiradimą greičiausiai paskatino iki tol vyravusi tendencija nešioti po kelis žiedus ant vieno piršto, tačiau derinant platesnius ar masyvesnius žiedus tapdavo sudėtinga ne tik juo išlaikyti ant pirštų, bet taip pat ir patogiai lankstyti rankas nebijant, jog tuos kuris nors žiedas nuslys. Greičiausiai dėl šios priežasties imta nešioti žiedus užmovus juos tik iki antro ar pirmo narelio.

Dėl patogumo nepilnai užmauti žiedai retai kada būna masyvūs, dažniausiai tai plonos juostelės, rečiau – įvairiomis formomis puošti žiedai. Kadangi viskas prasidėjo nuo noro patogiai, bet gausiai puošti pirštus žiedais, tai ir toliau pagrindinė gausos tendencija išlieka, mat nepilnai užmauti žiedai derinami su įprastais.

Norinčioms įsigyti tokių žiedų niekur nieko specialaus ieškoti nereikia, kadangi tam specialių žiedų nėra, tiesiog perkant renkamasi mažesnį žiedo dydį. Be to, juk galima nusipirkti kelis vienodus tik skirtingo dydžio žiedus ir juos derinti tarpusavyje!

Nauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedaiNauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedai

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt