Naujasis mados veidas - su tarpeliu tarp dantu?

Gabriel E. Hall - -

Panašu jog natūralus grožis tampa svarbiausiu mados klyksmu. Štai pavyzdžiui graži šypsena – tai nebūtinai standartiškai nepriekaištingai lygūs, dažnai ortodontų ar kitų specialistų sutvarkyti, akinančiai balti dantys. Keletas podiumo, ekrano ar scenos gražuolių su nemažu tarpu tarp priekinių dantų įrodo, kad gražu nebūtinai lygu tobula.

Kai kurie mados redaktoriai netgi įžvelgė dantų tarpelio tendenciją. Šitokią tradiciškai netobula laikomą šypseną turinčios manekenės, tokios kaip Lindsey Wixson, Lara Stone ar Lily Alridge tiesiog šturmavo podiumus, žurnalų viršelius ir reklamines kampanijas, originalia išvaizda nustelbdamos savo „tobulesnes“ koleges.

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

Georgia May Jagger (jaunesnioji Mick Jagger ir Jerry Hall duktė) 2009-aisiais tapusi metų modeliu British Fashion awards apdovanojimuose itin sėkmingai dirba mados industrijoje. Šiek tiek Brigitte Bardot primenanti blondinė fotografavosi nesuskaičiuojamai galybei reklaminių kampanijų, tokių kaip Rimmel ar Hudson Jeans.

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

26-rių metų Lara Stone – apvalaus kūno (modelių standartais), auksinių plaukų, įspūdingų žalių akių ir didelių dantų su tarpeliu savininkė, viena garsiausių šių dienų modelių

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

Stiliaus ikona, aktorė, dainininkė, Chanel grožio ambasadorė, ilgametė Johnny Depp širdies draugė, gražioji Vanessa Paradis.

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

26-rių amerikietė rusvaplaukė Lily Alridge – Victoria’s Secret Angelas.

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

24-rių Jessica Hart žinoma dėl savo saulės nubučiuotos odos, šviesių garbanų bei linksmos šypsenos. Papuošusi 2009-ųjų Sports Illustrated puslapius, ji buvo itin geidžiama ant podiumų per pavasario/vasaros 2011 kolekcijų pristatymus.

Naujasis mados veidas – su tarpeliu tarp dantu?

Amerikietė mokinukė Lindsey Wixson atrodo kaip tikra lėlė: didelės akys, putlios lūpos ir įsimintinas tarpelis tarp priekinių dantų patraukė daugybės modeliuotojų, jų tarpe ir Mulberry, kurie pasirinko merginą kaip kompanijos veidą pavasario/vasaros 2011 reklaminei kampanijai, dėmesį.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt