Nauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasarai

Olivia Morelli - -
Nauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasarai

Vasario – Kovo mėnesiais pasirodys nauji Calvin Klein aromatai. Jie yra CK IN2U Heat, CK One Summer 2009, CK One & CK Be „We are one“, Euphoria Spring Temptation ir Eternity Summer 2009.

CK IN2U Heat for her – tai šiuolaikiškas gėlių ir vaisių kokteilis, į kurį įeina raudonojo apelsino, orchidėjos, imbiero, kedro, santalo bei muskuso kvapai.

CK IN2U Heat for him – tai „vasaros vakaro kaitra“, kuri dvelkia kriaušės, matės, imbiero, vilkdalgio bei muskuso kvapais.

CK One Summer 2009 aromatas primena gaivios vasaros dieną prie vandens. Šį aromatą sudaro mėta, agurkas, žaliasis obuolys, rozmarinas, lotuso žiedas, romas bei jūros dumbliai.

CK One & CK Be „we are one“ aromato buteliukas dekoruotas įvairiomis kalbomis užrašyta fraze „we are one“. Taip pat įdomi šio aromato pakuotė, kuri kartu yra ir MP3 grotuvas. Tokio sumanymo esmė – muzika kaip universali kalba.

Euphoria Spring Temptation aromatas sukurtas iš kriaušės žiedo, gvajavos lapų, rožinės lelijos, našlaitės, baltojo santalmedžio, muskuso, gintaro bei gaivaus krioklio akordų.

Eternity Summer 2009 for women aromatas dvelkia romantika ir amžinu grožiu. Jame vyrauja kriaušės žiedo, imbiero, rožinės frezijos, magnolijos, muskuso bei baltojo kedro kvapai.

Vyriška Eternity Summer 2009 for men versija – tai „beribis ir amžinas vasaros grožis“, kuriame susimaišę džino – toniko kokteilio, citrinos, bergamočių, kalnų oro, pipiro, baziliko, ramunėlių, baltojo gintaro ir anyžių akordai.

Nauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasaraiNauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasaraiNauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasaraiNauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasaraiNauji Calvin Klein aromatai artėjančiam pavasariui ir vasarai

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt