Nebijokime ryškių spalvų ir vyriškų siluetų šį rudenį!

Alice Woods - -
Nebijokime ryškių spalvų ir vyriškų siluetų šį rudenį!

Prekybos ir pramogų centro „Ozas“ kvietimu Vilniuje lankėsi Paryžiuje gyvenantis stilistas Denys Cudelin, dirbęs su tokiomis žvaigždždėmis, kaip atlikėja Britney Spears, dainininkė bei aktorė Jennifer Lopez, dainininkė Patricija Kaas. Denys pagalba buvo sukurtas naujas atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės įvaizdis, kuris pademonstravo pagrindines rudens ir žiemos sezono tendencijas. Galima drąsiai teigti, jog ryškios spalvos ir seksualumą atskleidžiantys vyriški siluetai yra pagrindiniai šio rudens ir žiemos sezono mados vedliai. Mados gerbėjoms stilistas pataria pamiršti juodą, tamsiai mėlynas spalvas ir vietoje jų rinktis oranžinę, raudoną ar žalią.

Anot D. Cubelin, vienas iš būtinų pirkinių šį sezoną yra vertikaliais plačiais skirtingų spalvų dryžiais margintas megztinis. Stilistas taip pat pataria įsigyti kostiumines kelnes ir klasikinį švarką, kurių ansamblis moters seksualumą paryškins labiau nei suknelė! Iš aksesuarų šį sezoną taip pat madinga bižuterija – ja turi būti puošiamasi gausiai, tuo tarpu rankinę stilistas pataria rinktis kiekvienai individualiai, pagal jos gyvenimo tempą, kadangi madingos tiek didelės, tiek mažos rankinės. Dairantis avalynės, stilistas rekomenduoja rinktis taip pat vyriško stiliaus batus, taip pat ilgaaulius ir žemakulnius batus, kurie tapo populiarūs dar ankstesniais metais.

Prekybos ir pramogų centro „Ozas“ fotosesijai ruošęs Rūtą Ščiogolevaitę, dainininkei stilistas D. Cudelin išrinko įvairių stilių ir skirtingų faktūrų audinių drabužius. Kviečiame pasigėrėti gautu rezultatu.

Nebijokime ryškių spalvų ir vyriškų siluetų šį rudenį!Nebijokime ryškių spalvų ir vyriškų siluetų šį rudenį!

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt