Negailestinga vasara: karščio nualinti išsausėję plaukai

Alice Woods - -
Negailestinga vasara: karščio nualinti išsausėję plaukai

Nepakeliami vasaros karščiai bei negailestingi saulės spinduliai alina viską, todėl ne išimtis ir plaukai. Juo labiau, jei jie visą laiką nepridengiami kepurėm, skarelėm, skrybėlėm ar kitais galvos apdangalais bei nuolat „mirkomi“ įvairiuose vandens telkiniuose. Vasara ypač daug žalos pridaro ploniems garbanotiems plaukams, kurie ir taip linkę į sausumą, nors ne ką mažiau nukenčia ir kitokių plaukų savininkės.

Dėl itin didelio drėgmės praradimo vasarą labai svarbi tinkama plaukų priežiūra bei intensyvus jų drėkinimas. Todėl jei nori džiaugtis sveikai atrodančiais žvilgančiais plaukais siūlome rimtai susirūpinti kasdiene plaukų priežiūra bei dėmesio plaukams skirti daugiau nei įprastai. Galų gale, juk plaukai – kiekvienos moters gražiausia puošmena.

Tinkamas šampūnas ir kondicionierius

Pats pirmiausias žingsnis siekiant atgaivinti perdžiūvusius plaukus yra tinkamas šampūno bei kondicionieriaus pasirinkimas. Juos būtinai reikia rinktis kritiškai įvertinus plaukų būklę. Pavyzdžiui, itin sausiems plaukams reikia ieškoti drėkinančio bei plauko struktūrą atkuriančio šampūno, kai tuo metu riebokiems plaukams derėtų rinktis lengvesnius drėkinančius šampūnus.

Be to, bent jau vasarą nualintiems plaukams derėtų nepagailėti pinigų natūralesniems ir gerokai švelnesniems šampūnams be dažiklių, kvėpiklių ir parabenų. Tas pats galioja ir plaukų kondicionieriui, kurį šiuo metų laiku naudoti privaloma! Taip pat derėtų nepamiršti plaukus kartą ar du per savaitę (priklausomai nuo poreikio) palepinti atstatomąja plaukų kauke.

Apsauginės priemonės

Kitas svarbus produktas vasaros plaukų priežiūros krepšelyje yra priemonės, kurios saugo plaukus nuo drėgmės praradimo, žalingų saulės spindulių bei tuo pačiu neleidžia plaukams šiauštis. Šiais laikais, kai tokių plaukų priežiūros priemonių įvairovė ir gausa itin didelė, nesunkiai išsirinksite tai, kas labiausiai tiks jums.

Dažniausiai priemonės, saugančios plaukus nuo drėgmės praradimo ir neleidžiančios jiems šiauštis parduodamos įvairių kaukių ir nenuplaunamų kremų pavidalu (beje, tokie jie efektyviausi), o priemonės, saugančios nuo žalingų saulės spindulių dažniausiai būna purškiklių pavidalu bei neretai parduodami kaip plaukų fiksacijos bei apsauginė priemonė du viename.

Apsauga nuo karščio

Geriausias būdas nesausinti ir nealinti plaukų dar labiau yra bent jau vasarą visiškai atsisakyti karštų plaukų formavimo įrankių, tačiau dauguma merginų ir moterų visiškai jų atsisakyti negalėtų. Tačiau norint bent šiek tiek sumažinti plaukams daromą žalą derėtų netiesinti, negarbanoti ir kitaip neformuoti drėgnų plaukų, nes tai skatina itin greitą ir intensyvų plaukų galiukų išsišakojimą.

Dažnai naudojant karštus plaukų formavimo įrankius taip pat derėtų naudoti drėkinančias nuo karščio apsaugančias priemones (jas naudoti patariama ir formuojant plaukus itin retai). Kaip ir plaukų šampūno bei balzamo atveju, čia taip pat derėtų rinktis kuo natūralesnes priemones. Ypač efektyvios yra savo sudėtyje turinčios alijošiaus, kuris pasižymi intensyviomis drėkinančiomis ir apsaugančiomis nuo karščio savybėmis.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt