Nepriekaištinga išvaizda vos per 1 minutę

Olivia Morelli - -
Nepriekaištinga išvaizda vos per 1 minutę

Skamba neįtinėtinai? Ne, šįkart nekalbėsime apie permanentinį makiažą, kaip apie kasdienės grožio rutinos alternatyvą. Šįkart straipsnio tema – greitas (rytinis) makiažas tokioms akimirkoms, kuomet stipriai vėluojame, visai neturime laiko, tačiau vis tiek norime atodyt žvaliai ir tvarkingai. Visas rytinio makiažo principas bus toks – vienai (pasirinktai) procedūrai skiriama viena minutė, tačiau esant poreikiui galima derinti ir kelis gražinimosi etapus (tik tuomet mekiažas bus ne per 1 minutę, o priklausys nuo skirtingų procedūrų skaičiaus).

Kiekviena mergina ir moteris turi tam tikrą kosmetikos priemonę, kurią naudoja nuolat ar bent labai dažnai ir be kurios jaučiasi nekaip. Tai gali būti juodas akių tušas, sukuriantis atmerktų akių įspūdį, lūpdažis, skaistalai ir t.t. Todėl itin skubant ar visai neturint laiko „normaliam“ makiažui pirmiausia derėtų griebtis būtent tos priemonės (jei tokių yra kelios – tuomet nepamirškite tų kelių). Paprastai tos „gyvybiškai svarbios“ priemonės pasirinkimą lemia tam tikri veido bruožai (pavyzdžiui, labai šviesios blakstienos – renkatės tušą), kuriuos jums natūraliai norisi pakoreguoti. Todėl pateikiame sąrašą bruožų bei patarimų, kaip nepriekaištingai paryškinti pasirinktą veido dalį vos per 1 minutę (ar net mažiau).

Antakiai

Jei jūsų veidas pasikeičia paryškinus antakius, tuomet skubos atveju derėtų nepamiršti jų paryškinti, Įprastas antakių ryškinimas ir formavimas šešėliais, pieštuku, vašku ir kitomis priemonėmis gali atimti labai nemažai laiko, todėl norint paskubinti šį grožio ritualą derėtų minkštu pieštuku „pabaksnoti“ į akivaizdžiai retesnes antakių vietas (taip antakiai atrodys pilnesni) bei viską užtvirtinti skaidriu akių tušu ar antakių žele. Norint labiau patamsinti antakius, o ne tik pakoreguoti kelias vietas, derėtų rinktis specialius antakių gelius su atspalviu – šie ne tik paryškins antakius, bet taip pat ir užfiksuos nepriekaištingą jų formą, o tam prireiks vos minutės.

Lūpos

Lūpos – vienas geriausių pasirinkimų, kuomet norime suteikti veidui gaivumo ir sveiko švytėjimo įspūdį, tačiau neturime laiko nei skaistalams, nei šešėliams, nei pudrai. Užtenka lūpas paryškinti pakankamai neutralaus rausvo atspalvio riebiu ar blizgiu lūpdažiu (svarbu nesirikti matinių spalvų) ar perbraukti lūpas rausvu blizgesiu. Rausvai paryškintos lūpos sukurs žvalesnio ir skaistesnio veido įspūdį.

Akys

Itin šviesių blakstienų sąvininkėms akys ir akių tušas greičiausiai yra pati svarbiausia priemonė norint atrodyt žvaliai. Tačiau jei taip nutiko, jog visiškai nėra laiko kada dažyti blakstienas akių tušu, tuomet derėtų bent nepamiršti užriesti blakstienas specialiu rietikliu. Riestos blakstienos galbūt neatrodys taip įspūdingai, kaip padažytos tušu, tačiau bent jau vizualiai didins akis ir sutaupys nemažai rytinio pasiruošimo laiko. Be to, tam tikrai pakaks mažiau nei minutės!

Paakiai

Nuo miego trūkumo paraudę akių vokai ar pamėlę paakiai gali atrodyti itin kraupiai. Be to, dažnai šį derinį papildo ir užraudę akių obuoliai. Tokiu atveju „geriausiu draugu“ turi patapti dvi priemonės – maskuojamoji pudra ir baltas akių pieštukas. Maskuojamoji pudra puikiai paslėps nekaip atrodančią akių vokų ir paakių odą, o baltu akių pieštuku paryškinti akių kampučiai ir apatinis akies vokas vizualiai sumažins akių raudonumą ir veidas iškart atrodys žvaliau.

Skruostai

Itin daug žvalumo veidui suteikia skaistalai, tačiau juos sunku tolygiai paskirstyti jei oda nepadengta makiažo pagrindu ar pudra. Todėl skubant geriau rinktis kitą alternatyvą – bronzantą. Šis ne tik suteiks odai švelnaus sveikai atrodančio įdegio efektą, bet taip pat ir užmaskuos mažus trūkumus. Tik derėtų nepamiršti bronzantu perbraukti žemiaus skruostikaulių, išilgai nories ir ties plaukų augimo linija bei smilkiniais.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt