Niujorko mados savaitė: apžvalga

Gabriel E. Hall - -

Niujorko mados savaitė jau baigėsi, o dabar naujausias tendencijas stebime ant Londono podiumo. Likus dar trims didžiosioms mados savaitėms ankstoka kalbėti apie tendencijas, tačiau Niujorkas mums žada itin margą ir gaivų pavasarį. Būsimojo sezono favoritais galime laikyti šviesius atspalvius, kartais vis pastebime iš praitų metų užsilikusią geltoną, tačiau kokia gi vasara be baltos? Bronza švytinti, saulės nubučiuota oda ir balta suknelė… Jau ilgitės vasaros?

Niujorko mados savaitė: apžvalga

Retro. Retro. Retro. Šį žodį galime pakartoti dar milijoną kartų, o sijono iki kelių bei kostiumėlio derinį reikėtų įsirašyti į būtinų prekių sąrašą. Ši tendencija turėtų būti jaučiama ir rudenį bei žiemą.

Niujorko mados savaitė: apžvalga

Pastelė pakeičia praitą sezoną dažnai matytus intensyvius tamsių spalvų derinius ir pagaliau iš mūsų spintų išstumia marinistinį ir itin ryškų raudonos, mėlynos ir baltos derinį, kurio, vienų džiaugsmui, o kitų liūdesiui kol kas nematėme.

Niujorko mados savaitė: apžvalga

Didžiojo ketverto kolekcijose galima išskirti vienijančias tendencijas – Niujorko mados savaitėje duoklė tradiciškai atiduodama sportinio stiliaus įkvėptiems drabužiams. Žinoma, kad toks vertinimas gan abstraktus ir būtų naivu tikėtis, kad dizaineriai bandys varijuoti sportiniais kostiumais, tačiau užtrauktukai, plačios petnešos ir kapišonai priduoda sportinio pieskonio.

Niujorko mados savaitė: apžvalga

Galbūt išskirti vienus mados namus yra šališka, tačiau pasiknaisiojus internete pamatysite, kad tą daro visas pasaulis – seserys Kate ir Laura Mulleavy, valdančios Rodarte mados namus, viršūnėje ir jos nusipelnė gaunamų liaupsių. Pristačiusios kolekciją iš juvelyriniu tikslumu pjaustytos odos bei medžio atspalvių jos nustebina Niujorką siūlydamos vasarą prisiminti olandų postimpresionistą Vincentą van Gogą. Manote, kad savo kolekcijoje remtis vienu iš žinomiausių ir kartu ekscenrtiškiausių pasaulio dailininkų yra pakankama? Seserys teigia, kad tai tik pusė jų įkvėpimo – likusią kolekcijos dalį įkvėpė „Disney“ kompanijos kurtas „Miegančiosios gražuolės“ animacinis filmas. Filmuko vaikams bei dailininko, kuris apsvaigęs nuo absento nusipjovė ausį, derinys gal ir keistokas, tačiau jeigu jo reikėjo nuostabios kolekcijos sukūrimui, tai belieka paploti seserims!

Niujorko mados savaitė: apžvalga

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt