Nori būti "JURGITA" viršelio mergina? Dalyvauk "New Faces 2011" atrankoje!

Lucia Danes - -
Nori būti "JURGITA" viršelio mergina? Dalyvauk "New Faces 2011" atrankoje!

Agentūra „Supermodels“ keliauja per didžiausius Lietuvos miestus su konkursu „New Faces“ 2011 ir kviečia visas jaunas bei aukštas merginas į gyvenimo iššūkį. Dideliais ar mažais, drąsiais (arba ne) žingsneliais keliaukite į didelį modelių konkursą ir gal tapsite naujomis podiumų žvaigždėmis. Kuri gi nenorėtų būti ant žurnalo viršelio? Agentūros atstovai mano, kad visos apie tai pasvajoja. Taigi mielos merginos, žurnalas pats į Jūsų duris nepasibels, todėl nesnauskite ir dalyvaukite konkurso atrankose. Konkurse dalinsitės gera nuotaika bei gausite nekuklių prizų, o laimėtojos galbūt atras gyvenimo kelią – modelio karjerą. Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio, taigi pasiimkite visą ryžtą bei gerą nuotaiką, įkvėpkite optimizmo ir kraukite viską į kuprinę kartu su aukštakulniais bei maudymosi kostiumėliu. Gražiausias makiažas – šypsena, o gražiausia apranga – prigludusi ir paprasta. Tikimės, kad visos 13-20 metų merginos nuo 172cm ūgio nepabijos save išbandyti „Supermodels“ rengiamame konkurse!

Užsirašykite priminimą savo telefone ir būtinai atvykite balandžio 2 dieną į 2011 metų „New Faces“ konkurso atrankas.

Vilniuje 11:00 PC „Akropolis“, Ozo g. 25. Prie parduotuvės „Zara“.

Kaune 15:00 PC „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49. Prie parduotuvės „Kristiana“.

Panevėžyje 11:00 viešbutyje „Smėlynė“, Smėlynės g. 3. Konferencijų salėje.

Šiauliuose 13:30 PC „Akropolis“, Aido g. 8. Prie picerijos „Čili“.

Klaipėdoje 17:00 PC „Akropolis“, Taikos pr. 61. Prie parduotuvės „Zara“.

Atrankose didžiuosiuose miestuose „Supermodels“ atrinks perspektyviausias merginas ateityje galinčias tapti garsiais modeliais. Konkurso finalas bus vykdomas Vilniuje balandžio 16d., kur turės pasirodyti atrankose pastebėtos merginos, o jų grožį vertins 18-os geriausių ir didžiausių pasaulio agentūrų atstovai iš įvairiausių šalių. Neabejotinai finalistės bus apdovanotos įvairiais prizais tarp kurių profesionalios fotosesijos su garsiais fotografais, modelių kursai, „Avon“ grožio prekės bei fotosesijos Lietuviškuose žurnaluose. Merginos, kurios turės atsispausdinę pakvietimus, gaus dovanėlių.

Jei norėtum sužinoti daugiau, kreipkis telefonais 8 672 99190 bei 8 646 00000 arba el.paštu: info@supermodels.lt

SPAUSK ČIA IR REGISTRUOKIS KONKURSE!

Nori būti „JURGITA“ viršelio mergina? Dalyvauk „New Faces 2011“ atrankoje!

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt