Nuoga Niujorko gatvėse

Gabriel E. Hall - -
Nuoga Niujorko gatvėse

Erica Simone – Prancūzijoje užaugusi, o šiuo metu Amerikoje gyvenanti ir dirbanti fotografė. Jos darbai yra spausdinami tokiuose žurnaluose, kaip „National Geographic“ ar „French“. Ne vieną fotografijos prizą laimėjusios E. Simone nuotraukos išsiskiria originalumu, jausmingumu bei savitu ir „aštriu“ požiūriu į supančius dalykus.

Šiandien pristatome vieną mėgstamiausių E. Simone darbų – nuotraukų seriją „Nue York“. Jose fotografė įsiamžino save nuogą Niujorko gatvėse.

„Šiame mada alsuojančiame mieste dažnai prarandu tikėjimą humaniškumu. Jei tavo „Chanel“ rankinė yra praeito sezono, o „Christian Louboutin“ bateliai šiek tiek susidėvėję, pasaulis, rodos, sugrius… Niujorkiečiai labiau galvoja apie išpardavimus „Barneys“ parduotuvėje nei apie benamius. Tuomet susimąstau: Ką mes darytume be drabužių? Kaip prisistatytume aplinkiniams? Kaip parodytume savo socialinę padėtį tam, kad atitinkamai su mumis elgtųsi? Ar jaustumėmės patogiai vien tik būdami savimi ir nedemonstruodami tai, ką turime (kalbant apie materialius dalykus)? Ir, žinoma, kam gyvenime daugiau galėtume išleisti savo sunkiai uždirbtus dolerius?“, – yra kalbėjusi E. Simone.

Būtent šiuos pamąstymus fotografė nusprendė perteikti nuotraukose. Rezultatas – „Nue York: Self – Portraits of Bare Citizen“ albumas. Anot E. Simone, imtis šio darbo jai buvo labai įdomu ir linksma. Ji pati šias nuotraukas apibūdina kaip „kvailas ir kitokias“. Kviečiame pasižiūrėti!

Fotografija – mano aistra, stimulas išbandyti viską. Netgi jei tai reikštų išsirengti, kai už lango speigas. Erica Simone

Nuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėseNuoga Niujorko gatvėse

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt