Nuogumo manija

Gabriel E. Hall - -
Nuogumo manija

Neseniai garsus amerikiečių dizaineris Marcas Jacobsas pristatė naujus kvepalus vyrams „Bang“. Norėdamas atkreipti didesnį gerbėjų ir žiniasklaidos dėmesį, jis nusprendė šiuos kvepalus reklamuoti pats. Ir ne bet kaip, o apsinuoginęs! Naujų kvepalų reklaminėse nuotraukose dizaineris pozuoja prisidengęs vien tik metaliniu kvepalų buteliuku. Marco Jacobso teigimu, šie kvepalai skirti šiuolaikiškam vyrui, kuris mėgsta aštrų kvapą. Juose dominuoja pipirų natos. 50 ml ir 100 nl talpos „Bang“ kvepalų buteliukai prekyboje pasirodė liepos mėnesį.

Šiuo laikotarpiu mados industrija išgyvena tikrą nuogumo metą. Ir Marcas Jacobsas yra toli gražu ne vienintelis, nusimetęs drabužius vardan mados. Šiais metais ant „Vogue“ viršelio nuoga pasirodė kūdikio besilaukianti Claudia Schiffer, kurią įamžino pats mados kaizeris Karlas Lagerfeldas. Kito garsaus žurnalo „Love“ vasario mėnesio numerį papuošė aštuonios savo nuogybes demonstruojančios supermanekenės, tarp kurių galėjome išvysti Larą Stone, Kate Moss, Natalią Vodianovą bei Naomi Campbell. Eva Mendes, Robbie Williams, Helena Christensen, Julianne Moore bei dar daugelis kitų garsių mados ar pramogų bei kino pasaulio atstovų taip pat yra ne kartą nusimetę drabužius prieš garsių fotografų objektyvus. Tačiau bene garsiausias nuogumo šalininkas mados industrijoje yra dizaineris Tomas Fordas ir jo drąsios, intriguojančios bei atviros reklamos.

Ar apsinuoginimas suteikia papildomo populiarumo, o gal tiesiog tai daroma, nes norima atrodyti madingai? Vienaip ar kitaip, panašu, jog apsinuoginimo manija ir toliau skverbsis į mados pasaulį…

Nuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manijaNuogumo manija

Nuotraukos vogue.co.uk, trendhunter.com

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt