Nuostabūs plaukai su RASA

Olivia Morelli - -
Nuostabūs plaukai su RASA

Blizgesys, švelnumas, gyvybingumas – tai savybės, kurias kiekviena moteris norėtų suteikti savo plaukams. „BIOK laboratorija“ pristato naują, prabangią plaukų priežiūros seriją „RASA“, papildytą šilko baltymais ir kašmyru.

Šilko baltymai jau tūkstančius metu naudojami plaukų priežiūrai, nes pasižymi plaukus stiprinančiomis ir puoselėjančiomis savybėmis. Natūralų organinį šilką sudaro 17 amino rūgščių, kurios atitinka amino rūgštys, esančias plaukuose. Todėl šilko baltymai greičiau įsiskverbia į plauką ir padeda jį atkurti iš vidaus. Kašmyras taip pat nėra naujovė plaukų priežiūroje. Jis yra priskiriamas prie brangių ir prabangių ingredientų bei vertinamas dėl drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių.

Nauji ne tik produktai, bet ir jų pakuotės. Iki šiol „RASA“ produktų pakuotės buvo jaukių, švelnių, pastelinių spalvų. Naujųjų plaukų priežiūros priemonių pakuotės pulsuoja bordo spalva – tai prabangos ir kokybės spalva.


Individualūs poreikiai

Šioje serijoje kiekviena moterys ras sau tinkamiausią šampūną „RASA“. Džiovintuvų savininkėms skirtas atkuriamasis šampūnas, ryškių spalvų mėgėjoms – spalvą išsaugantis, o purių ir žvilgančių plaukų pasiilgusioms – purumo suteikiantis šampūnas.

Intensyvios priežiūros reikalaujantiems plaukams skirtos net trys naujos plaukų priežiūros priemonės – maitinamasis balzamas su kašmyru ir D-pantenoliu, nenuplaunamas balzamas su šilko baltymais ir kaukė su taukmedžių sviestu, arganų aliejumi bei šilko baltymais.

Skilinėjančius plaukų galiukus apsaugos bei sustiprins unikalios sudėti plaukų aliejus su avokadų aliejumi ir vitaminu E. Reguliariai naudojant plaukai taps lengvai šukuojami, švelnūs ir įgaus šilkinio žvilgesio. Malonaus bergamočių kvapo ir lengvos konsistencijos aliejus neapsunkina ir neriebina plaukų.

Pagalba jūsų plaukams


Vargina pleiskanos ar slenkantys plaukai? Plaukų priežiūros priemonių serijoje „RASA“ yra sprendimas ir šioms problemoms. Veiksmingas priemonių duetas kovai su plaukų slinkimu – „RASA“ šampūnas ir serumas nuo plaukų slinkimo, papildyti Follicusan™ ir kofeinu. Šie ingredientai aktyvina galvos odos kraujotaką, stimuliuoja plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Pašalinti pleiskanas ir sustabdyti naujų atsiradimą padės šampūnas nuo pleiskanų su veikliąja medžiaga Climbazole.

Nuostabūs plaukai su RASA

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt