Obuolių dieta

Alice Woods - -
Obuolių dieta

Dar nuo vaikystės visi esame girdėję, kad obuoliai labai sveika, ypač jei jie ką tik nuskinti nuo medžio. Obuoliuose vitaminų nedaug, tačiau juose esanti ląsteliena ir mineralinės druskos labai vertingos. Šie vaisiai ne tik skanūs, bet ir naudingi sveikatai: jie gerina žarnyno veiklą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, mažina riziką susirgti širdies ligomis, diabetu, vėžiu, astma, patirti insultą. Svarbiausia tai, kad Suomijoje atlikti tyrimai rodo, kad dieta, kuri susideda iš obuolių, sumažina galimybę susirgti vėžiu net iki 46proc.! Norint pasisavinti visas galimas maistingąsias medžiagas, turėtume suvalgyti mažiausiai vieną obuolį per dieną. Kad išliktumėte sveiki, pateikiame naudingą tiek sveikatai, tiek svoriui, obuolių dietą.

Obuolių dietos receptas

Pusryčiai: sutrinkite obuolį ir jį sumaišykite su stikline lieso jogurto arba šaukštu avižinių kruopų. Valgykite lėtai, greičiau pasijusite sotūs.

Priešpiečiai: vienas sultingas obuolys.

Pietūs: Supjaustykite du obuolius. Sumaišykite juos su salotų lapais, 1 stikline lieso jogurto, 1 arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus, trupučiu obuolių acto ir 1 arbatiniu šaukšteliu virinto vandens. Pagal skonį įberkite mėgiamų žalumynų.

Pavakariai: vienas sultingas obuolys.

Vakarienė: Supjaustykite obuolį, apšlakstykite jį citrinos sultimis ir suvalgykite kartu su 150g varkškės sūrio.

Svarbu: šios dietos galite laikytis 1-2 kartus per savaitę. Išbandę šią dietą pataria nesitikėti ypatingų rezultatų, tačiau kartą per menėsį galite daryti iškrovos dieną, kai valgyti patariama tik obuolius. Prarasti kilogramai greitai sugrįžta, todėl norint turėti grakščią figūrą, būtina pakeisti blogus mitybos įpročius visam gyvenimui.

Kenčiantiems nuo nutukimo arba sergantiems ligomis, kurias gali padėti išgydyti obuoliai, siūloma griežtesnė dieta.

Per dieną siūloma suvalgyti 1,5kg obuolių.

Valgyti patariama 5 kartus per dieną, po 300g šviežių prinokusių arba keptų obuolių.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt