Odinis švarkelis

Olivia Morelli - -
Odinis švarkelis

Šį sezoną odiniai drabužiai yra labai madingi. Dizaineriai Givenchy, Celine, Chanel, Hermes, Bulvarine bei Armani kviečia nešioti odinius šortus, sijonus, liemenes, paltukus ar kelnes. Viena iš neatsiejamų jūsų įvaizdžio detalių turėtų tapti ir odinis švarkelis.

Praėjusiais metais ant podiumų karaliavo motociklininko tipo odiniai švarkai. Šiemet dizaineriai šalia „rokerės“ įvaizdžio siūlo ir svajingos romantikės ar vėjavaikiškos maištautojos stilių. Jame susilieja 80 – ųjų mados ir modernios gaivos akordas.

Azzedine Alaia siūlo itin trumpučius klasikinio stiliaus švarkelius, kurie derės prie mažos juodos suknelės. Elegantišką ansamblį užbaigs stilingas akcentas – liemenį pabrėžiantis odinis diržas.

Odinis švarkelis

Phi švarkeliai taip pat trumpi, tačiau šis variantas yra daug laisvesnis ir žaismingesnis. Švarkelyje susilieja blizgios žalsvos odos ir juodo audinio akordas. Itin stilingai atrodys prie trumpų švarkelio rankovių priderintos per visą ranką einančios odinės pirštinės. Phi tipo švarkelis tiks prie džinsų ar mini sijono.

Odinis švarkelis

Emporio Armani sukūrė „šiuolaikiškos studentės“ įvaizdį. Prie puskojinių ir klasikinio sijono su asimetrinėmis detalėmis dizaineris priderino įliemenuotus juodos arba pilkos spalvos švarkelius. Jie yra puošiami sagutėmis, raukinukais ar zomšo detalėmis.

Odinis švarkelis

Donna Karan pristato švarkelius rafinuotai, pasitikinčiai ir žinančiai, ko nori, moteriai. Rudos spalvos švarkelis, apjuostas subtiliu siauru dirželiu, labai tiks dalykiniam stiliui.

Odinis švarkelis

Šiemet dizaineriai siūlo nemažą odinių švarkų stilių įvairovę. Jie tiks tiek prie plevenančios vėjyje gėlėtos vasarinės suknelės, tiek prie griežtesnio ir subtilesnio tipo sijono ar kelnių. Patariama prie įmantresnio drabužio derinti kuklesnio stiliaus odinius švarkelius ir atvirkščiai.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt