Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Alice Woods - -
Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Vairuotoja: Oksana Pikul

Automobilis: „Mercedes Benz E coupe“

Spalva: balta

Pagaminimo metai: 2010

Variklio tūris: 3.5

Degalai: dyzelis

Kaip ir dažnas vairuotojas, Oksana Pikul vairuotojo pažymėjimą įgijo būdama aštuoniolikos metų. Tiesa, daugelis mūsų, prisimindami savo pirmąjį automobilį, džiaugsmu ir teigiamais prisiminimais pasidalinti negalime, o štai „Olialia Pupyčių“ lyderė iškart sėdo prie sportinio „Toyota Celica“ vairo. Vis tik pati Oksana teigia, jog jai sportiniai automobiliai visiškai nepatinka – jie per kieti, nepatogūs ir netaupūs. Atlikėja mieliau renkasi minkštus ekonomiškus mašiniukus, kurie keliu nedarda, o plaukia..

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

– Kiek automobilių per visą aštuonerių metų vairavimo stažą esi turėjusi?

– Reikia paskaičiuoti… Berods keturis : raudoną „Toyota Celica“, mėlyną „BMW“, juodą „Mercedes Benz“ ir baltą „Mercedes Benz“. Taip išeina, kad automobilį keičiu kas dvejus trejus metus, esu pakankamai nepastovi jų atžvilgiu. 🙂

– Paskutinį „mersą“ pirkai naują, gal šįkart kokius penkis metus ištempsi?

– Visi puikiai žinome, kad automobilis nėra investicija. Jo kaina krenta kasmet, o kur dar visos eksploatacinės išlaidos. Žinoma, norėčiau važinėti kuo ilgiau, tačiau dažnai keisti automobilius yra daug įdomiau nei visą gyvenimą važinėti vienu.

– Į koncertus pati vairuoji?

– Kaip kada. Dažniausiai mus veža vairuotojas, kuriam už tai mokama. Kartais Skaistė veža. Dar rečiau aš sėdu prie savojo automobilio vairo. Tiesą sakant, nemėgstu vairuoti užmiesty – nuobodu, labiau patinka mieste palakstyti.

– Tai su policija taip pat mėgsti reikalų turėti?

– Aha, kartais tenka, kaip ir visiems, tikriausiai. Ačiū Dievui, policijos pareigūnai labai draugiški. Dažniausiai tik įspėja, kad daugiau taip nedaryčiau ir paleidžia. Nors už parkavimą ar kitą pažeidimą kartais pavedimą policijai padarau.

– Niekada nenorėjai iš automobilio bent trumpam ant motociklo persėsti?

– Visai norėčiau pabandyti. Mūsų grupės narė Marina ant to pasinešus. Sakyčiau, net išprotėjusi. Ji žada artimiausiu metu laikyti motociklo vairuotojo teises. Aš ir degiau tokiu noru, gal net ir dabar degu, bet bijau, jog artimiausiu metu tam laiko tikrai nerasiu, galbūt kada nors ateityje.

– Kas tau yra svarbiausia, renkantis naują automobilį? Tik nesakyk, kad spalva…

– Ne, ne, ne, nors ir tai svarbu! Bet svarbiausia yra praktiškumas, patogumas, saugumas ir išvaizda. Turiu nejausti kelio, retai važinėti į servisus ir, neduok Dieve, įvykus autoavarijai, sveika išlipti iš salono.


– Net neabejoju, jog turi kokį gerą įsimintiną įvykį mums paruošusi, ar ne?

– Oi, vieną gerą atsimenu ir ilgai nepamiršiu. Koncertavome netoli Vilniaus ir tai buvo vienas retesnių atvejų, kai važiavome mano automobiliu. Kartu iš paskos važiavo ir Marinos vyras, su kuriuo absoliučiai nesutariame ir nerandame bendros kalbos. Taigi mums būnant scenoje jis su savo draugu prapjovė mano padangą ir apmyžo variklio dangtį!! Gali įsivaizduoti?! Negana to, viską nufilmavo ir perdavė žiniasklaidai.

– Tikriausiai jį kokiu nors būdu labai suerzinai, jei ryžosi tokiam poelgiui?

– Ne. Tiesiog gavau žinutę, jog nuo šiol visi Marinos draugai kentės. Negi jis ant visų jos draugų automobilių sysios? Rimtas vyras…

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Klausimukas

“Klausimukas” gavo daugybę jūsų laiškų su prašymu pratęsti temą apie mūsų įžymybių svajonių automobilius, taigi ir Rugsėjo mėnesio “Jurgitos” numeryje apklausime Lietuvos pramogų pasaulio atstovus ir kamantinėsime juos apie tai, kokios gi keturratės priemonės jie trokšta.

Nerijus Juška

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Mano svajonių automobilis yra „Audi A8“. Jis didelis, erdvus, patogus tiek vairuoti, tiek ir būti vežamam. Kaip aš mėgstu sakyti – automobilis laivas.

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Vilija Matačiūnaitė

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Šiai dienai norėčiau įsigyti „Mersedesas Benz CLS“ modelį. Būtinai vyšninės, arba tamsiai raudonos spalvos, šviesus odinis salonas. Šis automobilis labai tiktų prie mano fifos įvaizdžio, plaukiočiau juo miesto gatvėmis.

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Nijolė Pareigytė

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Būtinai džipas (visureigis)! Juo saugu važinėti – nebaisūs jokie gyvūnai, išbėgantys į kelią. Labiausiai imponuoja „Volvo XC 90“. Turėtų būti baltos, arba juodos spalvos. Žodžiu, turi būti patogu ir gražu!

Oksanai Pikul patinka nauji ir saugūs automobiliai

Donatas Baumila

Gražinos Juchnevič ir asmeninio albumo nuotr.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt