Paltų tendencijos. Ruduo 2013

Alice Woods - -
Paltų tendencijos. Ruduo 2013

Smarkiai atvėsus orams šiltas paltas tampa vis dažniau užsivelkamu drabužiu. Be to, jau oficialiai prasidėjo kalendorinis ruduo, todėl kiekvienam, norinčiam žingsniuoti koja kojon su mada yra itin aktualios naujausios mados tendencijos šiam tipiškam darganoto rudens drabužiui – paltui.

Galima teigti, jog bene geriausias ir universaliausias sprendimas visada bus klasikinio modelio paltas, kuris niekada taip ir neišeina iš mados. Kita vertus, norint atrodyti itin stilingai ar tiesiog mėgstat kitokio modelio paltus ir paltukus pravartu sekti mados tendencijas.

Kiekvienais metais skelbiamos nuolat besikeičiančios tendencijos ne tik padeda susivokti mados ir stiliaus pasaulyje, bet taip pat ir iš anksto nuteikia, ko galima tikėtis to sezono parduotuvių lentynose – tam tikrų raštų, kirpimo ar spalvos. Sezono tendencijas visuomet galima justi visose drabužių parduotuvėse.

Visi, atidžiai sekę rudens – žiemos kolekcijų pristatymus jau spėjo įsitikinti, jog šį sezoną bus ypač madingi tiesaus kirpimo platūs „oversized“ stiliaus paltai bei klasikinio stiliaus paltai kurių dizaine galima aptikti modernių kirpimų užuominų bei skirtingų spalvų ir tekstūrų derinimą.

Dar viena itin rytški sezono tendencija – itin mergaitiški rausvai kreminio bei rožinio atspalvio paltai. Kaip atsvara jiems galima laikyti paltus su tamsiomis, kiek agresyvokai atrodančiomis perkišamomis sagomis.

Viena didžiausių sezono naujienų galima laikyti „sulopytus“ paltus, kurių dizainas – itin asimetriškas, be to, neretai jie pasižymi skirtingų tekstūrų medžiagų derinimu (medvildės ir odos ir pan.).

Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013Paltų tendencijos. Ruduo 2013

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt