Pametęs galvą dėl fotografijos: Christophe Gilbert

Olivia Morelli - -
Pametęs galvą dėl fotografijos: Christophe Gilbert

Neišsenkantis kūrybingumas. Išskritiniai, dar nepabodę bruožai. Spalvų ir detalių žaismas. Fotografo Christophe Gilbert darbai kalba patys už save. Nors apie patį fotografijos talentą informacijos ir nėra labai daug, tačiau apie jį vis tiek verta kalbėti.

Belgijos fotografas C. Gilbert duris į fotografijos pasaulį pravėrė prieš trisdešimt metų. Pirmosiose savo fotografijose jis įamžindavo mašinas, o kiek vėliau susidomėjo jį supančiu pasauliu. Pasauliu, kuriame medžių kamienus atstoja nuogi moterų kūnai, o išpuoselėtus ir žvilgančius plaukus – vandens purslai ar trys šoliuojantys žirgai. Iš tiesų, pažvelgus į C. Gilbert darbus, matyti, jog jo pasaulyje fantazijai ir vaizduotei ribų nėra. Jame vieną nepakartojamą vaizdą keičia kitas – dar spalvingesnis, įtaigesnis ir įdomesnis.

Eksperimentuoti nenustojantis ir naujų pojūčių bei erdvių savo darbams ieškantis fotografas C. Gilbert save apibūdina kaip detalių maniaką. Anot fotografo, kiekviena, net ir menkiausia, detalė yra svarbi, nes ji pakeičia visumą į gera, suformuoja fotografijos esmę. Šiuo metu fotografas dažniausiai fotografuoja reklamas. Keletas nuolatinių jo klientų – Levi’s, Mercedes, Toyota, Playstation, Ikea, LG Electronics.

C.Gilbert kuria meną su gilia mintimi. Kiekviena jo fotografija pasakoja tam tikrą istoriją. Menininkas mėgsta vaizduoti realybę, „pagardintą“ žiupsneliu humoro, netikėtumo, o kartais ir lengvo šoko prieskoniu. Jūsų dėmesiui – keletas jo nuotraukų.

Pametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe GilbertPametęs galvą dėl fotografijos: Christophe Gilbert

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt