Pametusioms galvą dėl aukštakulnių

Ugnius Kiguolis - -
Pametusioms galvą dėl aukštakulnių

Christian Louboutin, Jimmy Choo, Manolo Blahnik – tai tik keletas gerą vardą ir pripažinimą pelniusių avalynės gamintojų, kurių kūriniams negali atsispirti garsiausios pasaulio dailiosios lyties atstovės. Be šių grandų šiandien mados pasaulį įsivaizduoto būtų iš tiesų sunku. Visgi šalia jų kaskart atsiranda ir naujų kūrėjų, norinčių papuošti moterų kojas bei bandančių išsiaiškinti, ko reikia tam, kad bateliai taptų geidžiami, mylimi bei populiarūs. Visa tai jau ne pirmus metus puikiai pavyksta padaryti Nicholas Kirkwood.

Dosjė:

Vardas, pavardė: Nicholas Kirkwood
Amžius: 30

Specialybė: Batų dizaineris

Gimimo vieta: Borough, Londonas

Muzika: Phillip Glass, Depeche Mode

Gėrimas: Margarita, raudonasis vynas, „Kruvinoji Merė“

Pasilinksminimo vieta: vakarėlis namuose su draugais

Filmas: „The Life and Death of Peter Sellers“

Svajonė: „Parduotuvės visame pasaulyje. Mirti laimingam ir… užvaldyti pasaulį!“

Pametusioms galvą dėl aukštakulnių

„Pradedu dirbti dar savaitgalį, kai studijoje esu tik aš, mano popieriaus lapai, puodelis arbatos ir itin garsi muzika. Tai tikra kūryba. Po savaitės grįžtu prie jau atvėsusių eskizų. Tam tikru momentu turiu sustabdyti save, nes kitaip galėčiau tobulinti juos amžinai. Bet juk būtent taip formos ir tampa batais“, – viename interviu kalbėjo N. Kirkwood. Dizaineris pamena, kad kurti pradėjo po pažinties su legendiniu skrybėlaičių kūrėju Phillip Treacy, kuris jam pasiūlė darbą savo parduotuvėje Londone. Bedirbant, N. Kirkwood vis dažniau aplankydavo mintys, jog dizaino rinkoje trūksta įspūdingos avalynės, galinčios prilygti Ph. Treacy skrybėlėms ir Alexander McQueen ar Hussein Chalayan apdarams. „Drabužiai buvo gražūs, skrybėlės taip pat. Bet batams kažko trūko, todėl ir nusprendžiau pradėti nuo jų“, – pasakoja N. Kirkwood.

Dizainerio užmojis buvo platus, tačiau realus: šiandien N. Kirkwood garsėja architektūrišku ir kokybišku avalynės dizainu ir inovatyvių kūrybos medžiagų naudojimu. Struktūra, moteriškumas ir dėmesys detalėms – šie žodžiai geriausiai apibūdina dizainerio aukštakulnius.

Pametusioms galvą dėl aukštakulnių

Ne vieną prestižinį apdovanojimą už savo kūrybą laimėjęs N. Krikwood kuria ne tik autorines kolekcijas, bet jis taip pat bendradarbiauja ir su kitais mados namais. N. Kirkwood yra sukūręs apavą Rodarte, Phillip Lim, Belstaff, Gareth Pugh, Louise Goldin kolekcijoms. 2008 m. jis buvo paskirtas „Pollini“ mados namų aksesuarų ir rankinių linijos kūrybos direktoriumi. Beje, jau ne pirmus metus N. Kirkwood yra kviečiamas dalyvauti išskirtiniuose mados dizaino projektuose. Vienas tokių – šiais metais sukurti bateliai specialiam Tim Burton „Alisa stebuklų šalyje“ ekranizacijos paminėjimui Paryžiuje.

N. Kirkwood bateliai yra skirti aštriai, kartu labai moteriškai, mėgstančiai puoštis ir turinčiai savitą stiliaus viziją moteriai. Juos pamėgusios tokios garsenybės, kaip Sarah Jessica Parker, Mary – Kate ir Ashley Olsen, Rihanna, Sienna Miller, Kate Bosworth. Ar jie sužavės ir jus?

Pametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulniųPametusioms galvą dėl aukštakulnių

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt