Papuošalų galia

Ugnius Kiguolis - -
Papuošalų galia

Taurieji metalai, brangakmeniai ir akmenys turi magiškų ir paslaptingų galių. Tinkamai parinkti papuošalai skleidžia subtilią gerąją energiją, šildo, gerina savijautą, kelią nuotaiką bei stiprina jausmus! Taigi, iš kokio metalo pagaminti papuošalai jums labiausiai tinka?

Sidabras yra tinkamiausias dvasingiems žmonėms, tikintiems intuicijos galia. Šis metalas ramina ir slopina, todėl jo patariama nenešioti jautriems ir linkusiems į depresiją žmonėms. Teigiama, jog nešiodami sidabrinius papuošalus svajokliai visai paskęsta svajonėse ir praranda realybės jausmą.

Auksas padeda siekti užsibrėžto tikslo bei įgyvendinti materialinius troškimus. Taip pat šis metalas tvirtina sąjungą ir draugystę. Auksiniai papuošalai netinka godiems žmonėms – yra tikimybė, kad jie juos paprasčiausiai greitai pames.

Platina – labai brangus, stiprus ir paslaptingas metalas. Su juo dera tik brangakmeniai: deimantai, rubinai, safyrai ar smaragdai. Papuošalus, pagamintus iš šio metalo, renkasi tvirtos ir lyderiaujančios asmenybės.

Bronza puikiai atkuria vidinę pusiausvyrą. Šis metalas suteikia saugumo, stabilumo jausmą.

Žalvaris tvirtina santykius bei ramina. Šis metalas dažnai naudojamas kaip aukso pakaitalas. Jis dera su visais akmenimis ir brangakmeniais, o taip pat stiprina jų poveikį.

Variniai papuošalai veikia kaip energijos laidininkai – nejučia perduoda jūsų jausmus ir mintis kitam žmogui. Taip pat šis metalas ramina nervų sistemą. Jo poveikį stiprina inkrustuoti akmenys: turkis, lazuritas ar tigro akis. Tačiau varis nedera su kriauklėmis, koralais, krištolu ar perlais, nes mažina jų gyvybines galias.

Papuošalus svarbu rinktis ne tik pagal metalą, bet ir pagal formą. Bioenergijos specialistai teigia, jog kiekviena forma skleidžia skirtingą energiją, kuri vienaip ar kitaip mus veikia. Manoma, jog kvadratiniai ir stačiakampiai papuošalai teikia ramybės, stabilumo, o trikampiai – gyvybingumo, žvalumo ir judrumo. Ovalūs ir aptakių formų – saugumo, o aštrūs ir aštriabriauniai – agresyvumo.

Vieni mėgstamiausių merginų ir moterų papuošalų yra žiedai. Jų nešiojimas taip pat turi tam tikrų simbolinių galių. Visų pirma, jei norite, kad papuošalas veiktų, nešiokite žiedą ant kairiosios rankos, nes ji- moters laimingoji ranka. Kairiojoje rankoje esantys jutimo centrai smarkiau susiję su jausmais, o dešiniojoje – su konkrečia veikla. Beje, nuolat nešiojamas žiedas ant to pačio piršto pabrėžia dominuojančią jūsų savybę. Tačiau norėdamos pastiprinti kurią nors kitą, užsimaukite ant kito piršto.

• Nykštys – valios ir veiksmų barometras. Ant dešiniojo nykščio mūvimas žiedas skatina veikti materialinėje sferoje, ant kairiojo – žadina jausmus ir svajones.

• Smilius simbolizuoja tikėjimą, optimizmą ir valdžios siekimą. Jei nešiojate žiedą ant dešiniojo, nelabai pasitikite savimi ir bijote atsakomybės jausmo. Juo papuošusios kairįjį, įgysite stiprybės ir jėgos.

• Didysis pirštas susijęs su darbu, principais bei taisyklėmis. Ant dešiniojo mūvimas žiedas reiškia, jog jūsų gyvenimas yra kupinas draudimų ir apribojimų. Ant kairiojo – kad jums sunkiai pavyksta atsikratyti iš vaikystės atsineštų tabu. Ant šio piršto nešiojamas sutuoktuvių žiedas saugo nuo neištikimybės ir pagundų.

• Bevardis atspindi kūrybingumą ir ryšius su partneriais. Dešinysis simbolizuoja dvasinį arba materialinį prisirišimą. Kairysis rodo troškimą tobulėti kūrybiškai.

• Mažasis pirštas „talpina“ intelektą ir apsukrumą. Jei puošiate dešinįjį, mėgstate manipuliuoti kitais, o jei kairįjį – jūsų jausmus valdo intelektas.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt