Papuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniai

Ugnius Kiguolis - -
Papuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniai

Pristatydami artėjančio rudens mados tendencijas mados kūrėjai daugiausiai akcentuoja griežtų siluetų ir žaismingus vasariškus įvaizdžius pakeitusių kiek tamsesnių ir niūresnių tonų ansamblį. Nors spalvų paletė kiek patamsėjo, tačiau dizaineriai tikrai neleis pasiduoti slogioms rudeninėms nuotaikoms. Lietingas rudens popietes padės pagyvinti kartu su tamsesniais tonais derinami ryškūs atspalviai ir blizgios, permatomo audinio ar gyvūnų raštais išmargintos detalės.

Jei jau pradėjote po truputį atnaujinti savo garderobą artėjančiam sezonui, nepamirškite ir aksesuarų. Šią vasarą itin madingi ryškūs ir masyvūs papuošalai ir artėjantį rudenį niekam neužleis aukščiausių savo populiarumo pozicijų. Viena nepamainomų jūsų įvaizdžio detalių neabejotinai turėtų tapti kaklo vėrinys.

Rudens moteris – drąsi, nebijanti eksperimentuoti, pasitikinti ir nuolatos atsidurianti dėmesio centre. Dizaineriai pataria nesikuklinti ir nepabijoti puoštis kuo didesniais, įvairių formų ir spalvų vėriniais, su kuriais atrodysite itin originaliai ir stilingai.

Spalvoti akmenys, metalo intarpai, masyvios grandinės – tokios vėrinių tendencijos išryškėjo naujausiose garsių dizainerių kolekcijose. Įvairioms geometrinėms detalėms – blizgantiems ar matiniams apskritimams, stačiakampiams, trikampiams – negalėjo atsispirti Lanvin, Thakoon ir Marc Jacobs. Romantiškiems gėlių motyvams duoklę atidavė Marni ir Giambattista Valli. Na, o ekstravagantiškais ir drąsiais sprendimais pradžiugino John Galliano, Alexander Mc Queen bei Dolce & Gabbana.

Ar jau esate pasiruošę išsiskirti iš minios? Daugiau stilingų idėjų – nuotraukose!

Papuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniaiPapuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniai

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt