Parah – prabanga arčiausiai kūno

Linas Kiguolis - -
Parah – prabanga arčiausiai kūno

„Parah“ – tai tradicija, šeimos verslas, įkurtas prieš 60 metų. Dabar tai viena svarbiausių pasaulyje maudymosi kostiumėlių,bikinių ir apatinio trikotažo moterims ir vyrams gamintojų.

Ypatingas ir smulkmeniškas dėmesys audiniams ir gaminių detalėms kursto nuolatines avangardinių sprendimų paieškas kuriant maudymosi kostiumus ir apatinį trikotažą.

Elegantiška, modernu ir ypatingai patogu! Dauguma moterų ir vyrų, pasirinkusių šį prekės ženklą, sutaria – tai įkvepia pasitikėjimo savimi ir pakylėja…

Parah – prabanga arčiausiai kūno

„Parah Noir“ moterims – tai prabangiausia linija, kurioje – tik išskirtiniai gaminiai. Apatinio trikotažo kolekcijose – korsetai, naktiniai, chalatai, juosmenėliai ir maudymosi kostiumėliai. Jie gaminami iš šilko, gyvatės odos ir kitų brangių medžiagų. Linija „Parah Noir“ moterims – tai elegancijos ir prabangos triumfas. Ženklo pradžia šioje industrijoje prasidėjo nuo maudymosi kostiumėlių gamybos, todėl šiandien tai – jų pasididžiavimas ir stiprioji pusė. Maudymosi aprangos linija, skirta stilingoms, savarankiškoms ir žinančioms, ko nori moterims. Šios linijos modelius puošia išskirtinės detalės, stiklo karoliukai, medžio dekoro detalės, oda ir kiti

ypatingi dizaino sprendimai. Žaisminga, spalviškai išdykusi maudymosi kostiumėlių linija, skirta

merginoms.

Parah – prabanga arčiausiai kūno

„Parah“ vyrų maudymosi glaudės ir apatinis trikotažas – tai išskirtinis stilius ir visiškas komfortas, skirta šiuolaikiškam vyrui, savo aprangoje mėgstančiam stilių darną. Nauja „Parah“ kolekcija vyrams pasižymi plačiu medžiagų, dizaino ir modelių pasirinkimu.

Parah – prabanga arčiausiai kūno

Parah – prabanga arčiausiai kūno

www.luxurylingerie.lt

Luxury Lingerie Facebook socialiniame tinkle.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt