Parduotuvių turinys: „Pennyblack“ 2012/2013 kolekcija jau Lietuvoje

Olivia Morelli - -
Parduotuvių turinys: „Pennyblack“ 2012/2013 kolekcija jau Lietuvoje

Garsaus italų mados ženklo „Pennyblack“, priklausančio „MaxMara Fashion Group“, dizainerių komanda pataria, kaip rudens-žiemos sezoną išlikti stilingomis, nenuobodžiomis ir nepranykti minoje. Tai – šiuolaikiškas ir lengvas gyvenimo stilius, kuris gali būti pritaikomas bet kuriam dienos metui: ir darbo dienai biure, ir ištaigingam vakarėliui. 1978-aisiais sukurto mados ženklo parduotuvė penktadienį atidaryta mados ir stiliaus centre „Europa“, Vilniuje.

„Pennyblack“ dizaineriai sako, kad pasirinkusios juodos-baltos spalvos dryžius neapsirinksite: palaidinės, megztukai, suknelės, pėdkelnės; tik nepersistenkite – paltas, rankinė ir batai turi būti tiesiog juodi. Tarpusavyje taip pat dera stambiais juodai-baltais langeliais raštuota šilta suknelė ir tomis pačiomis spalvomis dryžuotos timpės.

Langeliai šį sezoną ypač madingi: ar tai būtų marškiniai, kartu su džinsais ir ilgaauliais batais kuriantys kaimišką-kaubojišką stilių, ar šiltas puspaltis, ar prašmatnus kelnių kombinezonas. Languoti apdarai turi būti derinami prie tų pačių atspalvių, tačiau skirtingų raštų suknelių, kelnių, palaidinių, megztinių.

Šį sezoną sugrįžę marginiai atnešė ir aštuntojo dešimtmečio tapetų motyvus, ir ryškiomis spalvomis žaidžiančius tartano (škotiškų kiltų) raštus. „Pennyblack“ siūlo tarpusavyje derinti ne tik skirtingus raštus, bet ir tekstūras. Itin madingai pasipuošite trumpute laisva suknute, kurios vertikaliai dryžuotas pagrindas dekoruotas dviem arba trim skirtingų raštų bei tekstūrų geometriniais plotais.

Laisvalaikio rūbų lentynoje šaltąjį sezoną, pasak mados kūrėjų, privaloma turėti džemperį ar megztinį su gobtuvu. Universaliausi, transformuojami viršutiniai drabužiai – anglies juodumo, padailinti skaisčiai oranžine spalva, tad atrodo dar šauniau ir miestietiškiau.

Nakties meto renginiams skirti drabužiai – ir koncertams, ir klubams – pagal aprangos taisykles – juodi. Pertaisytas smokingas virsta labai madinga mini suknele, o juoda suknutė – gana aptempta. Šventinėms progoms galima rinktis ir baltas sukneles, tačiau juodi puošnūs akcentai vis tiek turi būti: suknia derinama su anglies juodumo pėdkelnėmis, ilgomis pirštinėmis, kailiniu boa. Šioje rudens-žiemos kolekcijoje gausu skirtingų stilių. Optiniai raštai prikelia madų pasaulio nuotaikas, languoti marškiniai ir džinsai – kaimo stilių, o ekologiškos odos kelnės arba motociklininko švarkas puikiai tinka roko festivalio metu.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt