Paryžių Dalia Dubrindytė vadina savo namais

Gabriel E. Hall - -
Paryžių Dalia Dubrindytė vadina savo namais

Nors yra kilusi iš Jonavos, manekenė Dalia Dubrindytė savo namais vadina Paryžių, į kurį atsikėlė vos baigusi mokyklą. Mergina priklauso modelių agentūrai “Major image group”. Šiuo metu ji taip pat darbuojasi nedidelėje Paryžiaus agentūroje “Major”. Pakalbinta manekenė prasitarė, jog ekonominė krizė palietė modelių pasaulį – mažinami honorarai bei reklamų skaičius. Vis dėl to, lietuvaitei sekasi ir darbo netrūksta.

– Kaip atsiradai modelių pasaulyje?

– Pati nuėjau į atranką, kurią organizavo „Major image group“.
Ten mane iškart pastebėjo ir laukė kol „užaugsiu“, kad galėčiau dirbti užsienyje, nes Italijos agentūra „Major“ nenori užsikrauti dvylikamečių, tad penkiolikos metų pirmą kartą išvažiavau į Milaną.

– Kur šiuo metu daugiausiai dirbi: ant podiumo ar fotosesijose?

– Dirbau šešis sezonus- tris metus iš eilės ant podiumo, dabar
daugiausiai- fotosesijose, kuriose džiugina galimybė vaidinti, kurti įvairias nuotaikas. Dažnai fotografas prieš fotosesiją parodo ištraukas iš filmų, paaiškindamas kaip turėčiau atrodyti prieš foto objektyvą. Darbo ant podiumo specifika, kad ten ilgai užsibūna tik supermodeliai, nes geri dizaineriai į savo kolekcijų pristatymą kviečiasi supermodelius su statusu ir tik du tris naujus veidus, o jeigu esi viduriuke tai nėra šansų. Mane po šešių sezonų jau visi pažinojo, nebebuvau naujas veidas.

– Ar tiesa, kad po kolekcijos pristatymų dizaineriai palieka manekenėms batelius ar kojinaites?

– Būna įvairiai: jei pati lendi įžūliai ir prašai- dažniausiai
padovanoja, priklauso ir nuo modelio santykių su pačiu dizaineriu, o Niujorke mados savaičių metu yra labai įprasta, kad už darbą moka ne pinigais, o drabužiais, užsilikusiais iš praeitų metų kolekcijos.

– Kaip apibūdintum savo stilių? Ko išmokai sukdamasi mados pasaulyje?

– Man artimiausias prancūzų stilius: juodos ir tamsių spalvų drabužiai, nerėkianti elegancija. Kai eini į kastingą, negali sau leisti, kad drabužis tave užgožtų, todėl ekstravagantiškų, ryškių rėkiančių drabužių nedėviu. Mažai dažausi, mėgstu natūralumą, antakių išvis nepešioju ir neleidžiu niekam jų formuoti- tai tarsi mano firminis ženklas. Dirbdama su dizaineriais, visą laiką stebiu, kaip jie surinkę iš krūvos drabužių sukomplektuoja įvaizdį su kuriuo eisi ant podiumo, matai aplinkui stilingus žmones- natūraliai visa tai absorbuoju į save. Mano garderobas įvairiausias: nuo „Zara“ iki vienetinių dizainerių gaminių. Nors honorarus taupau, bet batams ir rankinėms negailiu.

– Tarp manekenių madingiausias natūralus tipažas?

– Taip, modelis turi būti kaip balta drobė, nors yra panelių, kurios nusikerpa, nusidažo plaukus, bet iš karto sumažėja joms darbo, nes natūrali mergina universalesnė.

– Ar nuoskaudų darbe esi patyrusi?

– Kai dar buvau visai jaunutė mane atsirinko kolekcijos pristatymui
„Balanciaga“ mados namų dizaineris, atsiskraidino mane į Paryžių, dvi dienas ant manęs darė suknelės primatavimus, tada prieš patį šou padarė makiažą, sutvarkė plaukus, užvilko suknelę ir siuvo siuvo, ir nepabaigė, taip ir neišėjau ant podiumo. Nors po to man nuoskaudą bandė sumažinti padovanoję drabužių, bet vis tiek ašarų buvo nemažai. Galvoju, kad išėjimas ant podiumo, karjerai tikrai būtų turėjęs nemažai
įtakos.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt