Pasaulinis mados žurnalas "L'Officiel" - jau Lietuvoje

Jake Doe - -
Pasaulinis mados žurnalas "L'Officiel" - jau Lietuvoje

Prancūziška elegancija, prabanga, išskirtinumas, aukšta kokybė ir ne kiekvienam prieinamas, tačiau visus žavintis ir užburiantis haute couture. „L’Officiel“ žurnalas, kuris yra orientuotas į profesionaliai mada besidomintį asmenį, kuriam patinka gilintis į naujoves, stiliaus ir mados subtilybes, pagaliau pasiekė ir Lietuvą.

Praėjusį trečiadienį oficialiai buvo pristatytas bendras mados žurnalų „Express Mada“ ir prancūziško“L’Officiel“ leidėjų projektas – žurnalas „L’Officiel Mada“. Pirmojo kovo mėnesio žurnalo viršelį papuošė mados guru Juozo Statkevičiaus sukurtomis suknelėmis pasipuošusios manekenės – Dalia (Major Image Group) ir Indrė (Baltic Model Management). Na, o jo rezultatu pasirūpino garsus Lietuvos fotografas Tomas Kauneckas.

Pasaulinis mados žurnalas „L’Officiel“ – jau Lietuvoje

Pirmasis madų žurnalo „L‘Officiel“ numeris pasirodė Prancūzijoje 1921 m. Nuo pat leidimo pradžios šis mados biblija tituluojamas žurnalas stengėsi supažindinti žmones su aukštosios mados pasauliu. Jame puikavosi žymiausi kiekvieno dešimtmečio mados namų vardai – nuo Lanvin ir Redfern iki Christian Dior, Balenciaga ar Yves Saint Laurent.

Jau septintajame dešimtmetyje „L’Officiel“ savo dvasią pradėjo skleisti ir už Prancūzijos ribų. Jis pradėjo domėtis ir kitose šalyse vykstančiais mados pokyčiais ir taip Prancūzijos auditorijai pristatė garsius užsienio mados atstovus Gianni Versace, Giorgio Armani, Ralph Lauren ar Calvin Klein. Šiandien mada besidomintys asmenys „L’Officiel“ savomis kalbomis skaito ne tik Prancūzijoje, bet Rusijoje, Japonijoje, Kinijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Brazilijoje, Graikijoje, Latvijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Singapūre. Na, o nuo šio mėnesio jį skaitysime ir Lietuvoje! Mūsų šalyje „L’Officiel Mada“ analizuos globalią mados rinką, tačiau nemažą dėmesį skirs ir vietiniams mados kūrėjams.

“L’Officiel Mada”/Kovas

FOTOGRAFAS Tomas Kauneckas

MODELIAI Dalia ir Indrė

Pasaulinis mados žurnalas „L’Officiel“ – jau Lietuvoje

Pasaulinis mados žurnalas „L’Officiel“ – jau Lietuvoje

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt