Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu – tapkite Membershop.lt klubo nariu!

Jake Doe - -
Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu – tapkite Membershop.lt klubo nariu!

Ar Jūs pasirengę stilingiems nuotykiams? Prisijunkite prie stilingos ir madingos bendruomenės!

Tapkite unikalaus išpardavimų klubo Membershop.lt nariu ir įsigykite žymiausiais prekiniais ženklais pažymėtų prekių neįtikėtinomis kainomis!

Membershop.lt – tai uždaras greitų išpardavimų elektroninėje erdvėje klubas. Jo nariai gali įsigyti garsiausių gamintojų kosmetikos, drabužių, avalynės, taip pat juvelyrikos, elektronikos prekių, kelionių bei vienetinių lietuvių dizainerių kūrinių net 70% pigiau.

Membershop.lt jums siūlo:1. Nepatirtus pojūčius. Tai pirmoji internetinė išpardavimų parduotuvė Lietuvoje, skelbianti apsipirkimo revoliuciją ir siūlanti išbandyti naują, patogų ir smagų apsipirkimo būdą.


2. Žymiausius prekinius ženklus.
Membershop.lt nariams siūlomas itin platus prekių, pažymėtų žymiausiais prekiniais ženklais, spektras: moterims ir vyrams, grožiui, namams ir laisvalaikiui. Šioje e-išparduotuvėje galite įsigyti „Puma“,“CK“, „Boss“, „Dior“, „Versace“, „Elizabeth Arden“, „D&G“, „Hot Diamonds“, „Big Star“, „Morgan“, „Guess“, „Adidas“, Sandros Straukaitės ir kitų gaminių net iki 70% siekiančia nuolaida. 3. Greitus išpardavimus. Membershop.lt nariams siūlomi išpardavimai trunka nuo 2 iki 7 dienų, o informacija apie juos siunčiama elektroniniu paštu. Taigi tereikia tik užsiregistruoti ir ramiai laukti pranešimo apie pirmąjį išpardavimą!

4. Aukščiausią kokybę. Membershop.lt garantuoja prekių ir paslaugų autentiškumą, nes prekės ar paslaugos užsakomos tiesiogiai iš prekių gamintojų ar paslaugų teikėjų. Turėdami platų partnerių tinklą užtikriname saugų bei patikimą atsiskaitymą ir prekių pristatymo procesą.

5. Galimybę tapti stilingos bendruomenės nariu. Membershop.lt išpardavimai yra uždari ir skirti tik prisiregistravusiems nariams. Registracija – nemokama, tačiau leidimas prisiregistruoti bus suteikiamas tik gavus pakvietimą iš klubo nario. Todėl nedelskite, pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu prisijungti dabar. Tapkite vienu pirmųjų klubo narių ir įgykite teisę į klubą pakviesti ir savo draugus.

Norėdami užsiregistruoti, spauskite šią nuorodą [link=http://membershop.lt/prisijungti/?r=jurgita] ir užpildykite registracijos formą.

Prisijungimų be pakvietimo skaičius ribotas. Jei nespėjote pasinaudoti šiuo kvietimu, ieškokite draugų ir pasiūlymų tapti klubo nariu [link=http://www.facebook.com/MemberShop]

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt