Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!

Linas Kiguolis - -
Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!

Ar atkreipėte dėmesį kiek daug pastaruoju metu atsirado guminių batų? Greičiausiai taip pat atkreipėte dėmesį į tai, kokia yra skirtingo stiliaus, spalvų ir dizaino „guminukų“ įvairovė. Galų gale, šiandien žodis „guminiai“ jau turbūt niekam nebeprimena bjauriai atrodančių, keistos formos ir kaimo dirvoms pritaikytų niūrių spalvų guminių batų.

Atsižvelgiant į dabar batų parduotuvėse vyraujančias tendencijas galima daryti išvadą, jog guminių batų populiarumas nežada nuslūgti ir netgi priešingai – kol kas šis tik auga. Be to, išaugo ir „guminukų“ pasirinkimas – be įprastų guminių šlepečių bei botų šiandien galima įsigyti vasarai pritaikytų guminių basučių, kaspinėliais puoštų elegantiškų aulinukų, įvairiaspalvių ir gausiai dekoruotų balerinų bei netgi aukštakulnių!

Bene gausiausiu guminių batų asortimentu gali pasigirti „Melissa“ bei „Mel“ prekės ženklo parduotuvės, tačiau be šių parduotuvių šiandien guminių batų galima įsigyti praktiškai visose kitose batų parduotuvės. Beje, turime gerą žinią vardinių drabužių gerbėjoms ir aksesuarų, mat savo guminius batus taip pat leidžia tokie garsūs mados namai kaip „Chanel“, „Burberry“ ir kt.

Tad visas, dar neįsigijusias nei vienos poros žaismingų ar elegantiškų „guminukų“ raginame suskubti ir galbūt dar spėti pasinaudoti vasaros išpardavimo nuolaidomis!

Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!Pasitikite lietų drąsiai ir stilingai!

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt