Patarimai metant svorį

Gabriel E. Hall - -
Patarimai metant svorį

Dažniausiai metant svorį koncentruojamasi tik į tai, kas valgoma, ir visai nekreipiama dėmesio į kitą svarbų svorio metimo elementą – kaip valgoma. Kodėl svarbu kaip valgai? Nes tam tikromis aplinkybėmis žmogus suvalgo mažiau arba daugiau maisto, nei iš tiesų nori. O tai reiškia papildomus kilogramus arba, kitu atveju, sėkmingesnį jų atsikratymą (jei suvalgoma mažiau). Kaip to pasiekti?

Nesistenk pavyti vaikinų

Vaikinams reikia suvartoti daugiau kalorijų per dieną, todėl jų valgymo tempas – greitesnis. Mėgdžiodama vaikinus ir siekdama valgyti tokiu pat tempu neišvengiamai valgysi per greitai, o to pasekmė bus niekaip nekrintantys nepageidaujami kilogramai.

Kramtyk ilgiau

Kramtydama ilgiau ne tik padėsi savo organizmui suvirškinti maistą, bet taip pat ir sulėtinsi valgymo tempą, todėl greičiau pajusi sotumo jausmą, mažiau suvalgysi ir taip suvartosi mažiau kalorijų. teigiama, kad sulėtinus valgymo temą suvartojama iki 133 kalorijų mažiau.

Venk valgymo rankomis

Gal šis patarimas skamba keistai, tačiau tik pagalvok kiek daug prisikemši valgydama rankomis – atrodo, jog rankos kilnojimas nuo užkandžių lėkštės iki burnos tampa labai įkyriu įpročiu. Be to, tai galioja ne tik užkandžiams. Apskritai reikėtų vengti valgymo rankomis ir net tą pačią picą geriau rinktis valgyti peiliu ir šakute. Kodėl? Nes naudodamasi įrankiais sulėtinsi valgymo tempą, ilgiau kramtysi maistą ir tuo pačiu suvartosi mažiau kalorijų, nes sotumo jausmą pajusi dar nespėjus sukirsti milžiniškos picos.

Susikurk jaukią atmosferą

Teigiama, jog rami muzika, žvakių šviesa ir atpalaiduojanti atmosfera skatina labiau mėgautis maistu, valgyti lėtai, kramtyti ilgai. Todėl jauki atmosfera ne tik sukurs puikią nuotaiką, bet taip pat leis lengviau atsikratyti papildomų kilogramų, nes suvartosi mažiau kalorijų!

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt