Patraukliausių visų laikų reklamų Top 10

Gabriel E. Hall - -
Patraukliausių visų laikų reklamų Top 10

Garsusis liemenėlių gamintojo „Wonderbra“ plakatas „Hello Boys“ su legendine mados pasaulio blondine Eva Herzigova buvo tituluotas įsimintiniausia ir labiausiai akį traukiančia visų laikų reklama. Nespalvota, 1994-aisiais pasirodžiusi, įspūdingos čekų supermodelio iškirptės nuotrauka kaipmat tapo tikra sensacija ir buvo apkaltinta tuo, jog dešimtajame dešimtmetyje sukėlė ne vieną avariją.

Garbingą antrąją vietą viešuose „Outdoor Media“ rinkimuose, kuriuose dalyvavo daugiau nei 10 000 britų, užėmė „Saatchi and Saatchi“ kurta „Labour Isn’t Working“ reklaminė kampanija, atkreipusi dėmesį į didėjantį nedarbą Didžiojoje Britanijoje bei 1979-aisiais padėjusi ateiti į valdžią Margaret Thatcher.

Trečioje vietoje atsidūrė kultinis lordo Kitchener’io agitacinis verbavimo plakatas „Your country needs You“, skatinęs stoti į Britanijos kariuomenę pirmojo pasaulinio karo metu. Nepaisant to, jog ši reklama-ikona buvo sukurta dar 1914-aisiais, įsimintinas plakato įvaizdis, praėjus beveik visam amžiui, aktyviai kopijuojamas iki šiol.

Patraukliausių kultinių reklamų 10-ukas:

1. 1994: Eva Herzigova (Wonderbra)

2. 1978: Labour Isn’t Working (Conservative Party)

3. 1914: Lord Kitchener Wants You (Parliamentary Recruiting Committee)

4. 1901: His Masters Voice (The Gramophone Company)

5. 1991: Management trainee aged 42 (The Economist)

6. 1969: Pregnant Man (The Health Education Council)

7. 1983: Araldite (CIBA GEIGY)

8. 2003: Think Different (Apple)

9. 1966: Heinz Meanz Beanz (Heinz)

10. 1984: Dumb Animals (Greenpeace)

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt