Pavasarėjantis vyrų gatvės stilius

Julie Splinters - -
Pavasarėjantis vyrų gatvės stilius

Pristatydami šio pavasario/vasaros kolekcijas vyrams, daugelis dizainerių nutarė, kad jie turėtų atrodyti žaismingai ir nenuobodžiai. Šalia įprastų juodos, baltos, rudos ar pilkos spalvų garsieji mados kūrėjai šiemet siūlo ir mėlynus, raudonus, alyvinius ar smėlio spalvų derinius. Šiuolaikinis mada besidomintis vyras neturėtų bijoti eksperimentuoti su spalvomis, raštais ir aksesuarais ir taip pabandyti sukurti išraiškingą ir savitą įvaizdį.

Atrodo, jog visų šių dizainerių patarimų paklausė didžiųjų mados centrų – Niujorko, Milano, Paryžiaus bei Londono – gatvėse sutikti vyrai. Tad ką gi jie dėvi šylat orams? Nugalėti smalsumą padės iš kelių populiarių gatvės mados blogų parinktos nuotraukos. Ar iš jų įkvėpimo pasisems ir lietuvaičiai?

Pavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stilius

Pastebėjome, jog vyrai šiemet šlovina ne tik patogumą ar praktiškumą, bet ir išskirtinumą bei ekstravaganciją. Vieni renkasi klasikinius ar militaristinio tipo švarkus, kiti neatsispiria vintage stiliaus įkvėptiems drabužių deriniams, treti vis dar šildosi apsirengę laisvo, įdomaus kirpimo paltukus ar raštuotus megztinius. Nemažai vyrų savo simpatijas skiria patogumui ir pasirenka džinsų, odininės striukės bei sportinių batelių derinį.

Originalumą ir išskirtinumą mėgstantys vyrai šį pavasarį renkasi spalvotas haremo stiliaus kelnes arba sijonus. Drąsu, įžūlu, gražu? Paliekame spręsti jums! Žinoma, prie savo aprangos vyrai nepamiršta priderinti ir aksesuarų: talpios rankinės, „nerd“ stiliaus akinių, vienspalvių arba margų kepurių bei plačių ir raštuotų šalikų.

Daugiau vyrų aprangos pavyzdžių – galerijoje.

Pavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stiliusPavasarėjantis vyrų gatvės stilius

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt