Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Olivia Morelli - -
Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Jos šiandien savęs neįsivaizduoja be modelio darbo. Jos visos teigia, kad geriausias grožio receptas – miegas, gera nuotaika, sportas ir sveika mityba. Nuo pat karjeros pradžios šios žavios, atkaklios, perspektyvios ir grakščios merginos patraukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio mados atstovų dėmesį. Jos jau gali pasigirti fotosesijomis populiariuose žurnaluose, garsių dizainerių kolekcijų pristatymais bei pasirodymais jų reklamose. Sėkminga pradžia leidžia manyti, kad šios merginos ir toliau džiugins itin gerais darbų rezultatais. Jūsų dėmesiui – geriausių 2010 m. Lietuvos modelių naujų veidų penketukas.

Kristina Gromovaitė


Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Gimimo data, vieta: 1996 02 20, Polockas, Baltarusija

Ūgis ir išmatavimai: 178 cm, 80, 62, 86

Plaukai: šviesūs

Akys: mėlynos

Užsienio kalbos: anglų, rusų

Pomėgiai: laisvalaikis su draugais, plaukimas, grojimas pianinu

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

„Supermodels“ archyvo nuotraukos

Sėkminga ir daug žadančia pradžia mados padangėje gali pasigirti ir Kristina Gromovaitė. Ši mergina Lietuvos ir užsienio mados atstovus pakerėjo savo grožiu, šypsena ir nuoširdumu. Pirmuosius modelio žingsnius Kristina žengė Japonijoje. Tarp nemažai darbų ji nusifotografavo populiariems šalies žurnalams „Ginza“ ir „Spoon“. Sugrįžusi į Lietuvą Kristina dalyvavo didžiausio tarptautinio modelių konkurso „Ford Supermodel of the World“ atrankoje ir tapo jo nugalėtoja. Kristina ketina atstovauti Lietuvai šio konkurso finale, kuris įvyks Niujorke. Veikli, charizmatiška mergina savo darbus netrukus tęs Japonijoje, kur jos laukia „Bravo“ agentūros atstovai ir daugybė mados fotosesijų bei kolekcijų pristatymų. Kristiną taip pat jau yra pastebėję ir keletas populiarių užsienio madelių apžvalgos tinklaraščių (pvz., „The Fashion Spot“, red. past.), kuriuose ji giriama, nes nors ir yra naujokė, dirba labai profesionaliai. Šie ir daugelis kitų panašių atsiliepimų neabejotinai pranašauja Kristinai palankią karjerą.

„Modelio darbas man yra pramoga, galimybė užsidirbti pinigėlių ir vis naujas išbandymas, kadangi mėgstu keliauti ir pamatyti kažką nauja. Būdama modeliu išmokau būti savarankiška, o tai labai praverčia“, žurnalui „Jurgita“ pasakojo Kristina.

Ingrida Arlauskaitė

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Gimimo data, vieta: 1995 01 10, Jonava

Ūgis ir išmatavimai: 180 cm; 80, 62, 89

Plaukai: šviesiai rudi

Akys: mėlynos

Užsienio kalbos: anglų, rusų

Pomėgiai: rankinis, knygos, maisto ruošimas

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

„Baltic Models Management“ archyvo nuotraukos

Ingrida nuo pat pirmosios savo kelionės į Paryžių sulaukė didžiulio dėmesio ir sėkmės dirbdama su tokiais klientais kaip Jil Sander ar „Comme des Garçons“. Praėjusių metų vasarą ji savo darbus tęsė Milane, kur per ganėtinai trumpą laiką sugebėjo pritraukti garsių fotografų, dizainerių ir kitų mados žinovų dėmesį. Verta pripažinti, kad pirmųjų vizitų užsienyje metu tai pavyksta pasiekti toli gražu ne kiekvienam naujam veidui. Ingridai teko bendradarbiauti su garsiaisiais mados namais „Burberry“ ir nusifotografuoti jų katalogui. Praėjusiais metais ši išskirtinių bruožų, atsakinga ir puikaus charakterio mergina taip pat papuošė žurnalų „Figaro Japan“, „D Magazine“, „Kult Magazine“, „Anna Magazine“, „Velvet“ ir „Io Donna“ puslapius. Be to, ji dalyvavo prekės ženklo „Max“ reklaminėje kampanijoje „Who’s who“, pasirodė ant „Don Dup“, „Albino“ (Milanas) ir „Mados infekcijos“ (Ingrida pristatė „Visbol de Arce“ (Danija), Dianos Kuzmickaitės ir Aušros Urbonavičiūtės, Vidminos Stasiulytės bei „Starstyling“ (Vokietija) drabužius – red. past.) podiumų. Ingrida pasakoja, kad jai modelio darbas sunkus, bet įdomus, jis suteikia nemažai įspūdžių ir nerimo, reikalauja ištvermės, atsakomybės, pasitikėjimo savimi ir gebėjimo bendrauti. Užsienio mados atstovai sutartinai tvirtina, kad Ingrida – viena geriausiai 2010 m. užsienyje pasirodžiusių naujų veidų. Netrukus jos laukia Milano ir Londono mados savaitės, per kurias tuo galėsime įsitikinti.

Malgozata Moksecka


Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Gimimo data, vieta: 1991 09 17, Vilnius

Ūgis ir išmatavimai: 175 cm; 78, 60, 88

Plaukai: šviesiai rudi

Akys: žydros

Užsienio kalbos: anglų, rusų, lenkų

Pomėgiai: kelionės, šokiai, laisvalaikis mieste su draugėmis

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Ši mergina buvo pastebėta „Panelės“ žurnalo rengiamame jaunųjų talentų konkurse. Jau po mėnesio ji sulaukė pasiūlymo skristi į Ispaniją. Per praėjusius metus Malgozata papuošė žurnalų „Vogue“, „Marie Claire“, „Cosmopolitan“, „Moda“, „Telva“, „Citizen K“ puslapius. Ji taip pat nusifotografavo „Diesel“, „Triumph“, „Otto“, „Zara“, „Atmos“, „Schwarzkopf“ ir kitų garsių prekės ženklų reklamoms. Mūsų žurnalui ši svajingo žvilgsnio mergina pasakojo, kad modelio darbas jai suteikia galimybę plėsti pasaulėžiūrą, užsidirbti, tobulinti savo apsirengimo stilių bei iš arti stebėti, kaip yra kuriama mada. Malgozata neslepia noro tapti sėkmės sulaukiančiu modeliu. Be abejonės, nuoširdus darbas bei tokios charakterio savybės kaip pareigingumas, atkaklumas, užsispyrimas jai padės siekti užsibrėžtų tikslų ir ateityje.

Eglė Jezepčikaitė


Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Gimimo data, vieta: 1994 07 23, Druskininkai

Ūgis ir išmatavimai: 177 cm, 85, 63, 89

Plaukai: šviesūs

Akys: žalios

Užsienio kalbos: anglų

Pomėgiai: laisvalaikis su draugais, knygos, valgio ruošimas, piešimas

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

„Modilinos“ archyvo nuotraukos

Ji į modelių būrį sėkmingai įsiliejo praėjusių metų pradžioje. Nuo pat pirmųjų dienų ji patraukė užsienio mados atstovų dėmesį ir iškeliavo į Milaną, ten dirbo agentūroje „Elite“. Būdama Italijoje ji dalyvavo daugybėje mados fotosesijų (pvz., nusifotografavo populiariam nuotakoms skirtam žurnalui „Cherie Sposa“ red. past.) ir sugrįžo įgavusi daug naudingos patirties. Keletas iš Eglės demonstruotų kolekcijų Lietuvoje ir užsienyje – „Kenzo trunk show“, Ellos Tatarinovos kolekcijos „Femme fatale“ pristatymas ir D. Urbonavičiūtės kolekcijos pristatymas UNICEF labdaros renginyje „I Am Issola Marras Trunk Show“. Šių metų sausio mėnesį mergina išskrido į Singapūrą, ten dirbs agentūroje „Models International“. „Man modelio darbas kažkas naujo, tai lyg savęs išbandymas. Anksčiau sportavau, šokau bei turėjau daugybę kitų užsiėmimų, tačiau ši veikla mane labiausiai domina, į ją žiūriu rimčiausiai. Tikiuosi pasiekti nemažą karjerą šioje sferoje. Esu tikrai tvirto charakterio, tad, kai kažko tikrai noriu, užsispiriu ir siekiu!“ kalba Eglė.

Laura Kromalcaitė


Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

Gimimo data, vieta: 1995 05 16, Kaunas

Ūgis ir išmatavimai: 178 cm; 80, 57, 89

Plaukai: tamsiai rudi

Akys: rudos

Užsienio kalbos: anglų, vokiečių, rusų

Pomėgiai: fotografija, knygos, muzika, biologija

Perspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliaiPerspektyviausi 2010 m. Lietuvos modeliai

„Image Group“ archyvo nuotraukos

Pirmuosius modelio žingsnius Laura žengė drąsiai ir sėkmingai. Praėjusiais metais ji kartu su mama aplankė Milaną, ten pasidarė puikius modelio testus ir dalyvavo firmų „Jucca“ bei „Heich“ fotosesijose. Lietuvoje mergina papuošė žurnalų „Panelė“, „Ieva“ ir „Moteris“ puslapius bei fotografavosi „Max Factor“ reklamai. Laura dalyvavo praėjusių metų „Mados infekcijoje“, per kurią pristatė Martin Lamothe (Ispanija), „StartStyling“ (Vokietija), Agnės Kuzmickaitės, Eglės Žiemytės, Gabrielės Januškevičiūtės (Lietuva) ir kitų dizainerių drabužius. Laurai taip pat kartą teko žengti ir „Mados injekcijos“ podiumu. Viena perspektyviausių šalies manekenių teigia, kad jai šis darbas – nauja patirtis, įspūdžiai ir pažintys. Ji pasakoja nesitikėjusi, kad modelio darbas bus lengvas, kuo vėliau pati ir įsitikino. Nepaisant to, mergina šiandien savęs neįsivaizduoja jokioje kitoje veikloje. Laura jau turi pasiūlymą iš garsios užsienio modelių agentūros „Next“, su kuria pradės bendradarbiauti, kai tik sulauks šešiolikos metų.

Lina Čelkaitė

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt