Pirelli: seksualiausios mados nuotraukos

Olivia Morelli - -
Pirelli: seksualiausios mados nuotraukos

Kiekvienų metų pabaigoje įvairios kompanijos savo gerbėjus pradžiugina išleisdami savo prekės ženklo kalendorių. Išskirtinio dėmesio visuomet sulaukia intriguojantis ir seksualus „Pirelli“.

„Pirelli Calendar“ – žymiausias ir prestižiškiausias pasaulyje „mergaičių“ kalendorius, kuris pirmą kartą buvo išleistas 1964 metais. Nuo to laiko jis buvo tobulinamas, kol neabejotinai tapo šių dienų išskirtinės meninės vetės produktu, mados ir žavesio kultu.

Kalendorius nėra pardavinėjamas, o platinamas kaip komopanijos „Pirelli“ dovana išskirtiniams klientams ar pasaulinėms garsenybėms. Jame visuomet susitinka garsūs modeliai ir talentigiausi fotografai, kurie pasirūpina nepriekaištingu bendradarbiavimo rezultatu.

Pastaruosius penkerius metus fotosesijos garsiajam „Pirelli“ kalendoriui iliustruoti vykdavo tokiose vietose kaip Rio de Žaneiras, Prancūzijos kurortai, Afrikos džiunglės, Šanchajus ar saulėtoji Brazilija. Juos fotuografuoti buvo pakviesti Patrick Demarchelier (2005 ir 2008), Mert Alas ir Marcus Piggot (2006), Inez van Lamsweerde ir Vindooh Matadin (2007), Peter Beard (2009) bei Terry Richardson. Jis ir yra naujausio šio kalendoriaus numerio, kuris prieš keletą savaičių buvo pristatytas Londone, autorius.

Stilingose ir kraują kaitinančiose fotosesijose dalyvavo žinomi pasaulio modeliai Doutzen Kroes, Sasha Pivovarova, Lily Donaldson, Coco Rocha, Agуness Deyn, Kate Moss, Naomi Campbell, Isabela Fontana bei dar daugelis kitų. Taip pat jam mielai sutiko pozuoti kino ekranų ar pop scenos žvaigždės Penelope Cruz, Hilary Swank ar Jennifer Lopez. Nemažą sensaciją sukėlė ir 2007 metais kalendoriuje netikėtai pasirodžiusi aktorė Sophia Loren.

Kviečiame pasižiūrėti keletą akimirkų iš visuomet stilingo, aistringo ir seksualaus „Pirelli“…

Pirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukosPirelli: seksualiausios mados nuotraukos

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt