Pirmasis Judantis žurnalo viršelis

Linas Kiguolis - -
Pirmasis Judantis žurnalo viršelis

Turbūt pamenate jog magiškame Hario Poterio pasaulyje žmonės juda net nuotraukose, todėl, matyt simboliška, kad pirmąjį judantį žurnalo viršelį papuošė šioje juostoje Hermioną suvaidinusi britų aktorė Emma Watson.

„Marie Claire“ išleido pirmąją iPad app žurnalo versiją su „gyvu“ viršeliu: jame matyti kaip Watson subtiliai ir žaismingai juda, elegantiškai pasidėjusi ranką sau ant peties.

Prestižinio JAV universiteto Brown studentė ir garsi aktorė Emma Watson „Marie Claire“ interviu atviravo apie staiga užgriuvusį populiarumą, maištavimą paauglystėje bei savo gyvenimą:

„Niekada nebuvau maištingas vaikas. Jei atvirai, aš visada turėjau daugiau laisvės nei reikia, tėvai man nieko nedraudė. Juk aš turėjau darbą jau 10-ties, o 17-os, 18-os ėmiau gyventi savarankiškai. Užsidirbau daug pinigų, keliavau po pasaulį…Prieš ką turėjau maištauti? Buvau tokia laisva jog kartais nuo to pasidarydavo sunku“

„Staiga užgriuvęs populiarumas po „Hario Poterio“ mane nemenkai išgąsdino. Tėvai labai norėjo mane apsaugoti, bet neturėjo žalio supratimo, kaip tai padaryti. Viskas įvyko taip greitai – vieną dieną aš – niekam nežinoma mergaite, o kitą – garsenybė, aktorė – net neturėjau laiko tam pasiruošti. Todėl tiesiog einu per gyvenimą, darydama klaidas ir iš jų mokausi“.

Pirmasis Judantis žurnalo viršelis

Fotosesijos užkulisiai

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt