Pirmieji žingsniai japonišku podiumu

Olivia Morelli - -
Pirmieji žingsniai japonišku podiumu

Dosjė:


Vardas: Živilė

Pavardė: Cibaitė

Ūgis:176 cm

Svoris: 50 kg

Akys: mėlynos

Gyvenamoji vieta: Kaunas

Mėgstamiausia spalva: rožinė

Hobis: klausyti muzikos ir būti su draugais

Mėgstamiausias stilius: neiššaukiantis

Didžiausias tikslas: daug pasiekti modelio darbe

Mylimiausias stilistas: Mantas Petruškevičius

Mėgstamiausias patiekalas: cepelinai

Kalbos: anglų, vokiečių

Tyli, rami, per daug nereikalaujanti mergaičiukė neturėdama didelių lūkesčių išvažiavo į Japoniją ieškoti laimės. Ir ją surado. Vos daugiau nei per mėnesį Živilė Cibaitė nusifotografavo daugeliui mados katalogų (tarp kurių garsusis „Burberry Blue Label“), dalyvavo Japonijos madų savaitėje, kurios metu savo darbų sąrašą papildė „Chanel“ mados namų kolekcijos pristatymu. Panašu, kad ši daili ir nedrąsi mergaitė netrukus įžiebs savo žvaigždę mados padangėje.

Lygino japones su lietuvėmis


„Norėčiau dar kartą ten sugrįžti“, – vos pradėdama kalbėti apie Japoniją prasitaria Živilė Cibaitė. „Tai mano pirma kelionė į užsienį, kuri paliko daugybę neišdildomų įspūdžių. Buvau pakerėta šalies grožio ir žmonių, su kuriais buvo be galo malonu dirbti, draugiškumo“, – priduria mergina. Pirmuosius modelio žingsnius Živilė žengė praėjusių metų vasarą. „Kadangi esu liekna ir išvaizdi, draugės paragino užpildyti anketą ir ją nusiųsti į modelių agentūrą. Greitai sulaukiau „Supermodels“ agentūros skambučio, mane pakvietė atvykti. Nuvažiavusi jiems labai patikau ir netrukus kroviausi lagaminus į Japoniją“, – apie savo modelio karjeros pradžią pasakoja Živilė.

Pirmosios dienos Japonijoje Živilei nebuvo labai lengvos, jai reikėjo priprasti prie naujos aplinkos, laiko skirtumo ir maisto. Tačiau po kelių savaičių ji prie visko prisitaikė ir mėgavosi buvimu svetimoje šalyje. „Viskas sekėsi puikiai, pamačiau daug gražių vietų, susiradau naujų draugų iš agentūros, su kuriais praleidau nepakartojamą laiką“, – savo kelione džiaugiasi mergina. Živilė prasitaria, kad dažnai pasiilgdavo savo šeimos ir Lietuvoje paliktų draugų, tačiau su jais susisiekdavo telefonu ar internetu.

Pasijautė žvaigžde


Vaikščiodama po Tokijo gatves Živilė neretai mintimis palygindavo lietuvių ir japonų apsirengimo stilių. „Japonės moterys labai prisižiūri ir visuomet atrodo stilingai, gražiai. Tuo tarpu japonus vyrus dažnai gatvėje pamatysi apsirengusius roko stiliaus drabužiais. Odiniai rūbai, grandinės, auskarai įvairiose kūno vietose ir skiauterės – pagrindinės daugelio Japonijos vyrų įvaizdžio detalės“, – dėsto mergina.

Išskirtinių bruožų gražuolė Japonijoje pasiekė neblogų rezultatų: fotografavosi įvairiems drabužių ir makiažo katalogams, dalyvavo kolekcijų pristatymuose. Nors kiekvienas darbas buvo savaip įdomus, Živilė teigia labiausiai likusi patenkinta pirmuoju savo išėjimu ant podiumo. „To jausmo niekada nepamiršiu. Pilnoje salėje, žmonių blyksint fotoaparatams ir dėvint neapsakomo grožio drabužius, jaučiausi kaip žvaigždutė“, – prisiminimais dalinasi mergina. Ji taip pat priduria, kad jokio jaudulio pirmą kartą pozuodama ar pristatydama drabužius nejautė: „Jaučiausi drąsiai ir nieko nebijojau. Žinoma, kartais fotosesijos nuvargindavo, bet tas nuovargis buvo malonus, nes modelio darbą atlieku su meile.“

Ėmė kitaip rengtis


Tai kuo taip žavi šią merginą modelio darbas? „Man labiausiai patinka sėdėti kėdėje, kai mane šukuoja ir dažo“, – nedvejodama atsakymą į šį klausimą atranda Živilė. Ji neslepia noro tapti garsiu ir sėkmingai dirbančiu modeliu, o kalbėdama apie ateities planus išsiduoda, kad svajoja apie dizainerės arba fotografės darbą. Šiuo metu Živilė mokosi mokykloje ir sako, jog suderinti mokslus su modelio darbu yra labai sunku, bet įmanoma. „Tam tik reikia didelio noro, o geriausia būtų, kad išeitų keliauti vasarą“, – teigia pašnekovė.

Pozuodama fotografams ir pristatydama drabužius Živilė ne tik įgavo praktikos ir patobulėjo, bet sužinojo ir nemažai stiliaus, grožio paslapčių. Mergina pasakoja, jog dirbdama modelio darbą ji išmoko gražiai ir greitai pasidažyti, susišukuoti ar apsirengti. Ji taip pat nevengia duoti vertingų patarimų ir savo draugėms, nuoširdžiai besidžiaugiančioms Živilės sėkme. Ši kelionė ne tik atvėrė duris į tolimąją Japoniją ir leido ją pažinti, bet ir išmokė ją pasitikėjimo savimi, komunikabilumo, leido pagerinti anglų kalbos įgūžius, praplėsti akiratį. Belieka tikėtis ir palinkėti, kad įspūdinga šios mergaitės modelio karjeros pradžia turėtų prasmingą ir daug žadantį tęsinį.

Lina Čelkaitė

Pirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumuPirmieji žingsniai japonišku podiumu

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt