Pirmoji Christian Louboutin knyga

Olivia Morelli - -
Pirmoji Christian Louboutin knyga

Garsiųjų raudonpadžių kūrėjas, viso pasaulio moterų garbinamas, Christian Louboutin išleido savo pirmąją knygą – paprastu, lakonišku, tačiau priverčiančiu kiekvienos batų garbintojos širdį plakti smarkiau – “ Christian Louboutin“. Dizaineris nepamiršo apdovanoti savo ištikimus gerbėjus nuotraukomis net ir iš asmeninio archyvo (kurių, beje, niekas iki šiol nėra matęs) – kaip teigia pats batų dievas – „Tai daugiau nei tik pasakiškų aukštakulnių knyga“.

„Rizzoli leidėjai pasiūlė bendradarbiauti ruošiant knygą ir aš nedvejodamas sutikau, kadangi tai puikus metas artėjant mano kūrybos dvidešimtmečiui pradžiuginti savo gerbėjus. Be abejonės, Philippe Garcia fotografijos yra mano mėgstamiausios, tačiau turėjau peržvlegti ir savo senuosius archyvus – ir likau nustebintas, kiek visko išsaugojau nuo pat pirmųjų dienų.

Svarbiausias kriterijus, atrenkant fotografijas, buvo mėgstamiausių modelių, sukurtų per 20 metų, gražus pateikimas. Fotografo pasirinkimas buvo labai atsakingas – nenorėjau tiesiog mados fotografo, kuris mano darbus pateiktų kaip paskutinio sezono tendencijas – juk knyga turi didesnę išliekamąją vertę, nei žurnalas. Knygoje taip pat pateiktos fotografijos iš bendradarbiavimo su kino režisierium David Lynch“ – įspūdžiais dalinosi Ch. Louboutin.

Knyga suskirstyta į 6 skyrius:
1 – Pristatoma Ch.Louboutin biografija – dizainerio primieji darbai Chanel ir Yves Saint Laurent mados namuose.
2 – Po visą pasaulį išsibarsčiusių parduotuvių interjero subtilybės.
3 – Dizaino kitimas per 20 metų
4 – Ch. Louboutin Paryžiuje ir Egipte esančių namų asmeninės erdvės
5-6 Dizainerio bendradarbiavimo su David Lynch vaisiai – „Fetish“ (liet. fetišas) – ribotos gamybos fetišistiniai batai, demonstruoti galerijose.

Dizaineris taip pat pasikvietė mėgstamiausių modelių bei žymių draugų, padėjusių atskleisti nemirštančia klasika tapusių batų išskirtinumą – Dita Von Teese, Kristen Scott Thomas, Mika.

Knygą įsigyti bus galima nuo Spalio 25 dienos.

Pirmoji Christian Louboutin knyga

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt