Plastinės operacijos ne tik gražina, bet ir gydo

Julie Splinters - -
Plastinės operacijos ne tik gražina, bet ir gydo

Tikriausiai nėra nei vienos temos, kurios atžvilgiu būtų sutariama vieningai. Taip yra ir su plastine chirurgija. Vieni jai pritaria, o kiti – ne. Daugiausiai diskutuojama, ar visada noras save pakoreguoti yra pagrįstas, ar tai nėra tik nepilnavertiškumo kompleksą jaučiančių žmonių užgaida. Tačiau, ką patys aršiausi natūralaus grožio šalininkai pasakytų išgirdę, kad jų taip peikiama plastinė chirurgija gali pagerinti gyvenimo kokybę, pašalindama jau daugelį metų jus kamuojančias sveikatos problemas?

Ką daryti, kai galvos skausmas stiprėja ir po kelių akimirkų tarsi okupuoja visą galvą, jo numalšinti nepadeda nei arbata, nei meditacija, nei gydytojo išrašyti vaistai? Tuomet geriausia kreiptis į plastikos chirurgą ir susitarti dėl veido patempimo operacijos. Iš tiesų, jei niekaip negalite atsikratyti to bjauraus galvos skausmo, tos kaskart nelauktai aplankančios migrenos, nenuleiskite rankų ir nenusiminkite, nes išeitis yra. Taip optimistiškai nuteikia geriausi Jungtinių Amerikos Valstijų plastikos chirurgai.

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad tie asmenys, kuriems buvo atlikta veido tempimo procedūra, lengvai atsikratė ilgą laiką juos kamavusios migrenos. Išsiaiškinti šį teigiamą plastinės chirurgijos poveikį medikus paskatino keletas jų klientų, kurie darėsi plastines operacijas dėl kosmetinių priežasčių, tačiau netrukus pastebėjo ir dar vieną jų rezultatą – jiems sumažėjo ir paretėjo užeinami galvos skausmai.

Amerikos Plastinės ir Rekonstrukcinės chirurgijos žurnale užfiksuotos tyrimo išvados skelbia, jog daugiau nei 80 procentų pacientų, kuriems buvo atlikta tempimo procedūra vienoje iš trijų galvoje esančių sričių – kaktoje, smilkiniuose, pakaušyje – lengvai atsikratė galvos skausmų.

Neurologai į šiuos plastikos chirurgų atiltus tyrimo rezultatus žiūri šiek tiek įtariai. „Žinoma, jei man neurogolas pasakytų, kad yra būdas išgydyti migreną, ir tai yra veido patempimas, iš pradžių į tai žiūrėčiau skeptiškai“, – prisipažįsta pats tyrimui vadovavęs plastikos chirurgas Bahman Guyron. „Tačiau, jei atvirai, tikrai neatmesčiau tokios procedūros galimybės“, – tęsė chirurgas.

Plastinė procedūra yra siūloma tik teigiamą požiūrį į botokso injekcijas turintiems pacientams, kurie išbandė daugybę būdų norėdami atsikratyti migrenos, tačiau jos taip ir neatsikratė.

Plastinės operacijos ne tik gražina, bet ir gydo

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt