Plaukų stilius pagal veido tipą

Lucia Danes - -
Plaukų stilius pagal veido tipą

Dažniausiai ieškant patinkančio plaukų stiliaus žvalgomasi į madų leidinius. Tačiau spręsti apie jums tinkantį plaukų kirpimą galima tik pagal veido formą. Tik tinkamai parinktas plaukų stilius gali pakeisti jūsų išvaizdą į gera.

Norėdamos nustatyti veido formą, surišę plaukus pažvelkite į veidrodį ir atkreipkite dėmesį į kaktos dydį. Palyginkite jį su skruostais bei smakru. Įdėmiau pažvelgę, nuspręskite, kuriam veido tipui galite priskirti savąjį.

Yra 6 pagrindinės veido formos:

• Apskritas

Plaukų stilius pagal veido tipą

• Kvadratinis

Plaukų stilius pagal veido tipą

• Ovalus

Plaukų stilius pagal veido tipą

• Ilgas

Plaukų stilius pagal veido tipą

• Širdies

Plaukų stilius pagal veido tipą

• Deimanto

Plaukų stilius pagal veido tipą

Apskritas veidas. Norint, kad veidas atrodytų lieknesnis, patariama plaukus pakaušio srityje iškarpyti. Plaukų kirpimas turėtų atidengti skruostus ir smakrą. Išbandykite kaklo ilgio plaukų kirpimą, kuriam tinka trumpesni kirpčiukai. Nesirinkite ilgų kirpčiukų, nes jie vizualiai veidą dar labiau suapvalina. Jei plaukai ilgi, tiks ir natūralios garbanos. Patariama vengti vieno ilgio, tiesaus kirpimo. Taip pat venkite daugiasluoksnio plaukų iškarpymo šonuose, trumpų garbanotų plaukų ar smakro ilgio kirpimo. Rinkdamosi šukuoseną, galite pažvelgti į apvalų veidą turinčias žvaigždes: Fergie, Kate Bosworth, Oprah Winfrey, Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Michelle Williams, Catherine Zeta-Jones.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Ovalus veidas. Prie ovalios veido formos tinka įvairaus ilgio plaukai bei visokio stiliaus kirpimas ar šukuosenos. Gražiai atrodysite ir su trumpais, ir su ilgais plaukais, tačiau patariama juos išlaikyti vienodame ilgyje. Labai tiks ilgos, smulkios bangelės. Taip pat galite rinktis griežtų formų „bobo“ kirpimą, kuris siektų smakrą. Patariama vengti labai trumpų iškarpymų, kurie vizualiai dar labiau pailgina veidą. Jei jūsų plaukai stori arba garbanoti, venkite vieno ilgio griežto, sluoksniuoto kirpimo. Žvaigždės, turinčios ovalią veido formą: Kate Hudson, Jessica Alba, Jada Pinkett Smith, Beyonce Knowles, Uma Thurman.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Ilgas veidas. Pailgam veidui tinka ilgi plaukai ir ilgi kirpčiukai. Jūsų veido bruožus paryškins buku kampu kirpti ir ant vieno šono nuleisti plaukai. Idealiai tinka vidutinio ilgio smulkios garbanos. Galite rinktis ir smakro ilgio „bobo“ kirpimą, nes jis, kaip ir garbanoti ar banguoti plaukai, vizualiai suteiks jūsų veidui pločio. Venkite ypač ilgų ir centre perskirtų plaukų, nes jie dar labiau pailgins jūsų veidą. Taip pat patariama nenešioti labai trumpų plaukų. Apskritai, venkite tokių plaukų kirpimo stilių, kurie prideda veidui ilgio (pav. sluoksniuoto kirpimo, viršugalvyje iškarpytų ir išpūstų plaukų). Minčių galite pasisemti iš šių garsių moterų: Sarah Jessica Parker, Ashlee Simpson, Giselle Bundchen, Hilary Swank.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Širdies formos veidas. Geriausias variantas – smakro ilgio ir ilgesni plaukai. Siūlomas toks plaukų kirpimas, kuris įrėmintų jūsų smakrą ir pridėtų jam pločio. Tam labai tiktų „bobo“ kirpimas iki smakro! Taip pat žaviai atrodysite su garbanomis. Nederėtų per trumpai nukirpti plaukus ties sprando linija. Nelabai tiks ir griežtas sluoksniuotas kirpimas. Apskritai, patariama nesirinkti tokio plaukų stiliaus, kuris išryškintų viršutinę veido dalį. Galite rinktis panašius plaukų kirpimo stilius, kaip Katie Holmes, Jennifer Lopez, Rachel Bilson, Reese Witherspoon, Ziyi Zhang, Eva Longoria, Carmen Electra, Naomi Cambell.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Kvadrato formos veidas. Kvadratinės formos veidui tinka vidutinio ilgio plaukai bei asimetriški, trumpesni kirpčiukai. Tam, kad sušvelnintumėte veido bruožus, plaukus vertėtų iškarpyti šonuose ir sprando srityje. Rekomenduojama trumpų „pašiauštų“ plaukų šukuosena. Tinka ir lengvos, smulkios bangelės. Venkite „įrėminančio“ kvadratinio kirpimo, tiesių plaukų, geometrinių linijų, nes tik dar labiau paryškinsite aštrius veido bruožus. Derėtų vengti smakro ilgio „bobo“ kirpimo. Kvadrato formos veidą turi šios žvaigždės: Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Angelina Jolie, Jessica Biel, Isabella Rosellini, Rosario Dawson , Sandra Bullock.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Deimanto formos veidas. Turinčioms deimanto formos veidą tiks beveik visos šukuosenos. Rinkitės panašius į širdies veido formai rekomenduojamus plaukų stilius. Stenkitės per daug plaukais neuždengti savo gražių veido bruožų. Turinčios deimanto formą žvaigždės yra Scarlett Johanssson ar Victoria Beckham.

Plaukų stilius pagal veido tipą

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt