Plius dydis madoje

Ugnius Kiguolis - -
Plius dydis madoje

„V Magazine“ komanda išmano, kaip pritraukti savo skaitytojų dėmesį. Visą sausio mėnesio numerį dedikavusi įvairaus sudėjimo gražuolėms ir pavadinusi jį „The size Issue“, šiandien ji pristato jau antrą šokiruojančią ir visus nusistovėjusius grožio stereotipus griaunančią fotosesiją, kuri yra pateikta populiariame mados tinklapyje models.com.

Savaitės pradžioje galėjote pamatyti legendinio fotografo Terry Richardson įamžintą fotosesiją „One size fits all“. Joje garsių dizainerių drabužius demonstravo ir panašiomis pozomis pozavo dvi žavios, bet skirtingo sudėjimo manekenės Jacquelyn Jablonski and Crystal Renn. Taip žurnalo leidėjai tarsi norėjo pritarti apkūnesnių modelių reiškiniui ant podiumo ar žurnalų viršelių bei parodyti, kad bet kokio dydžio moteris ar mergina gali atrodyti gražiai. Tęsdamas šią mintį „V Magazine“ pristato dar vieną fotosesiją „Curves ahead“, kuriai dirigavo kitas garsus šiandienos mados fotografas Sølve Sundsbø. Jai mielai sutiko pozuoti modeliai Candice Huffine, Marquita Pring, Michelle Olson, Tara Lynn ir Kasia P.

Plius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madojePlius dydis madoje

Galima pastebėti, jog bandydami parodyti, kad grožis gali būti ir kitoks nei tradicinis daugelio iš mūsų požiūris, mados atstovai yra labiau linkę pristatyti kraštutinumus. Jie kalba arba apie drastiškai išsekusias, dar kitaip nulinio dydžio, podiumų gražuoles, arba apie sočiai pavalgusias XL dydžio „deives“. Na, o kur normalaus kūno sudėjimo merginos? Kita vertus, vargu, ar jos taip atkreiptų dėmesį kaip šios savo privalumus demonstruojančios „riebuilės“. Juk kuo drąsiau – tuo didesnis efektas, ar ne?

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt