Pomidorų dieta

Lucia Danes - -
Pomidorų dieta

Tai viena lengviausių dietų, be to, ir viena skaniausių. Pomidorai, pomidorai, pomidorai… Jei juos mėgstate, laikytis pomidorų dietos bus vieni niekai. Galite eksperimentuoti, kaloringą mėsą pakeisdami mėsingais, bet visiškai nekaloringais ir sveikais pomidorais.

Gaminkite iš pomidorų lengvus ispaniškus patiekalus (pvz. šalta ispaniška sriuba gazpacho), įvairias nekaloringas užkandėles su pomidorais arba imtis mažiau kūrybos, bet greitesnį rezultatą žadančią – pomidorų sulčių dietą.

KALORIJOS
100 gramų šviežių pomidorų yra tik 28 kalorijos.

VITAMINAI IR MINERALAI
Pomidoruose yra vitamino C bei provitamino A, taip pat B, K ir E vitaminų, mineralinių medžiagų: kalcio, geležies, magnio, fosforo, kalio, vario ir cinko. Juose taip pat yra daug vandens, net apie 93 % bei organinių rūgščių ir ląstelienos. Jie yra mažai kaloringi, tad tinka besilaikantiems dietos. Pomidorai reguliuoja medžiagų apykaitą ir teigiamai veikia odą.

DIETA
Pomidorų sulčių dieta — viena iš pačių naudingiausių bei efektyviausių monodietų. Pomidorų sulčių dietos laikotarpis – 14 dienų. Dieta lengvai įveikiama, todėl nereikalauja specialaus pasirengimo bei pastangų.

Monodietos su pomidorų sultimis meniu:

Pusryčiai: 250 ml pomidorų sulčių, juodos duonos gabalėlis, 100 gramų liesos varškės, vaisiai.
Pietūs: 250 ml pomidorų sulčių, virti ryžiai su daržovėmis, kepti obuoliai.
Vakarienė: 250 ml pomidorų sulčių, 50 gramų virtų ryžių, 1 kotletas iš jautienos.

Meniu visam pomidorų dietos periodui vienas ir tas pats: visas 14 dienų Jūs privalote maitintis pagal anksčiau nurodytą sąrašą. Ypatingą dėmesį kreipkite į perkamų pomidorų sulčių kokybę: jos privalo būti maksimaliai natūralios, be druskos ir be specialių priedų.

Autorė Gerda Zemenskaitė

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt