POP žvaigždės tampa skulptūromis

Olivia Morelli - -
POP žvaigždės tampa skulptūromis

Mes juos matome spaudos puslapiuose, internete, per televizą, jų dainas ar interviu girdime radijo eteryje, o kai kuriems paprastiems mirtingiesiems pasiseka juos pastebėti gatvėje, tačiau skulptorius Daniel Edwars mano, kad to negana.

46 –erių metų vyras iš Konektikuto, JAV, garsėja savo pop žvaigdžių skulptūromis, o jo naujausias darbas, pavadintas „Justin and Selena as One“ (iš anglų kalbos: Justin ir Selena, kaip vienas), vaizduoja apsinuoginusį visų pasaulio trylikamečių dievaitį Justin Bieber su jo mergina Selena Gomez. Kalbėdamas apie konkretų kūrinį skulptorius teigia, kad jis norėjo parodyti jaunosios kartos žvaigždučių tapimą sekso simboliais: „vos sulaukus pilnametystės jie ima fotografuotis nuogi ar kažkas panašaus. Jie priversti šitaip elgtis, nes žiniasklaida to tik ir laukia. Viskas jau nuspręsta.“

POP žvaigždės tampa skulptūromis

Menininkas yra įamžinęs ir daugelį kitų garsių asmenybių – Martiną Liuterį Kingą, Robertą F. Kennedį, Fidelį Kastro, princą Harį (kurį jis pavaizdavo mirusiu), Hilari Klinton, Opra Vinfrei, tačiau didžiausią šlovę bei susidomėjimą Daniel Edwars atnešė dviejų garsių blondinių skulptūros – gimdanti Britney Spears bei mirusi Paris Hilton.

Prigesusi pop princesė Britney Spears įamžinta skulptūroje „Monument to Pro – Life: The Birth of Sean Preston“ (iš anglų kalbos: monumentas gyvenimui: Sean Preston gimimas). Daniel Edwards kūrinyje amerikiečių atlikėja gimdo savo pirmagimį sūnų, kurio susilaukė su savo trupės šokėju Kevin Federline. Menininkas teigė, kad jis norėjo įamžinti mergaitiškos pop ikonos tapimą motina, nes jį asmeniškai nustebino jos nėštumas.

POP žvaigždės tampa skulptūromis

Paris Hilton skulptūra yra natūralaus dydžio, o paveldėtoja joje mirusi, iškėtusi kojas ir dėvinti karūną. Rankoje Paris gniaužia mobilųjį telefoną, o šalia yra jos čichuachua veislės šunelis Tinkerbell. Menininko idėja buvo atkreipti visuomenės dėmėsį į jaunas moteris, kurios vairuoja išgėrusios – Paris Hilton buvo nuteista už šį nusikaltimą ir kurį laiką praleido kalėjime.

POP žvaigždės tampa skulptūromis

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt