Populiariausios pasaulyje dietos

Alice Woods - -
Populiariausios pasaulyje dietos

Kiekvienas iš mūsų norime atrodyti sveiki ir gražūs. Kartais tai pasiekti mums padeda įvairios dietos. Žinomiausios ir populiariausios dietos pasaulyje yra trys:

1. Kinų dieta
2. Bulvių dieta
3. Holivudo dieta (kartais vadinama Pietų Paplūdimio dieta)

Kinų dieta padeda lengvai numesti svorio bei padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių lygų. Pagrindiniai šios dietos komponentai – jūros gėrybės, įvairios kruopos bei daržovės. Be to, svarbūs ir naudingi išlieka ryžiai. Kinų dietologai daug dėmesio skiria mineraliniam vandeniui, kurio rekomenduojama išgerti mažiausiai 1 l per dieną. Patariama kiekvieną rytą prieš valgį išgerti 1 – 2 stiklines karšto arba drungno vandens. Tai suteiks jums energijos ir žvalumo.

Bulvių dieta per keletą dienų padeda numesti 2 – 3 kilogramus. Bulvės yra sočios, jose gausu C ir B grupės vitaminų, kalcio bei natrio. Tačiau vertėtų nepamiršti, kad prieš nusprendžiant laikytis bet kokios mono dietos, vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju, kuris paskirtų reikiamų papildomų vitaminų.

Holivudo arba Pietų Paplūdimio dieta yra labai efektyvi, nes per 2 savaites numetama iki 5 kilogramų. Ši dieta pasižymi ypatingai žemu kaloringumu – per dieną suvartojama tik 650 kalorijų. Galimi produktai yra jautiena, veršiena, vištiena (be odelės), jūros gėrybės, neriebus sūris, riešutai, kiaušiniai, grybai, daržovės, natūralūs jogurtai, mineralinis vanduo, silpna arbata bei citrinų arba greipfrutų sultys. Uždrausti saldūs gėrimai, alkoholis, druska.

Populiariausios pasaulyje dietosPopuliariausios pasaulyje dietosPopuliariausios pasaulyje dietos

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt