Pramogos dviem

Linas Kiguolis - -

Atkulniavo romantiškiausias metų laikas – ruduo. Kad jausmai neatvėstų kartu su oru – lepinkite vienas kitą dovanomis, kurios ne tik šildo, bet ir maitina prisiminimais dar labai ilgą laiką.

Klausimas „Ką veikiam“ mums visiems pažįstamas. Kai kuriems galbūt jau iki gyvo kaulo įkyrėjęs. Kine buvom, vakarienę darėm, parke šunį vedžiojom, sode dešreles kepėm… Jei manote, kad tai – viskas, labai klystate. Daugiau entuziazmo ir pirmyn į nepamirštamus nuotykius, kurie toli gražu nėra išsemiami!

Idėjų įsimintinam laisvalaikiui dviese toli ieškoti nereikia. Greitai pabėgsite nuo rutinos apsilankę internetinėje įspūdžio dovanų parduotuvėje LaisvalaikioDovanos.lt. Čia pateikiame saldžiausias šios parduotuvės dovanas dviem arba vienas kitam.

Romantiškas plaukimas jachta Trakuose

Pavargote nuo kasdienių darbų, rūpesčių ir spartaus gyvenimo tempo? O galbūt norite padovanoti draugams neužmirštamą vakarą? Paruošėme Jums puikų pasiūlymą – romantišką pasiplaukiojimą jachta naktiniame Galvės ežere aplink apšviestą Trakų salos pilį. Mėnulio draugija, krištolinis vanduo ir laisvės pojūtį dovanojantis vėjas – ar gali būti kas nors romantiškiau?

Kaina: 120 Lt

Pramogos dviem

Masažo pamoka dviem

Pažink savo mylimosios ar mylimojo kūną iš naujo!!! Ateikite kartu ir romantiškoje žvakių šviesoje susipažinsite su masažo technika. Pamokėlėje profesionali masažuotoja pamokys Jus masažo subtilybių, kurias taikydami ateityje galėsite iš naujo pasijusti tarsi masažo salone. Garantuojame, jog atsipalaidavimo akimirkų sukelti malonūs pojūčiai, patirta atgaiva bei įgytos žinios dar ilgai išliks Jūsų atmintyje.

Kaina: 150 Lt

Pramogos dviem

Romantiškas poilsis „Sofijos rezidencijoje“

Paklauskite savęs, ar jaučiatės laimingas… Juk norėtumėte nors akimirkai mesti visus darbus ir pasimėgauti karališku gyvenimu? Mes turime Jums išskirtinį pasiūlymą! Bent vieną naktį praleiskite didikų kambaryje apgaubdami vienas kitą meile ir šiluma. Kitą rytą pabuskite nuo paukščių čiulbėjimo ir gardaus pusryčių kvapo. Grožėkitės įstabia gamta vaikščiodami Nemuno pakrante bei Barboros Radvilaitės meilės takeliais, grįstais mūsų istorija. 1 valanda V.I.P pirties ir baseino malonumai žvakių šviesoje sukurs Jums išskirtinę oazę, kuria Jūs mėgausitės tik dviese.

Kaina: 249 Lt

Pramogos dviem

Romantiškas pasilepinimas Druskininkuose

Praleiskite romantišką naktį pušų apsuptyje įsikūrusiame viešbutyje „Medea“. Siūlome Jums SPA programą: nakvynė liukso klasės apartamentuose, masažai, SPA procedūros… O kai atgausite jėgas ir pailsėsite, grįšite namo su puikia nuotaika!

Kaina: 390 Lt

Pramogos dviem

Vyno degustacija

Degustacijų metu galite ne tik įdomiai, bet ir naudingai praleisti laiką, paragauti gerų vynų, apie juos sužinoti įvairių subtilybių bei įgyti reikiamų žinių, kurios pravers tiek versle, tiek kasdieniniame gyvenime. Juk visas pasaulis kalba apie vyną! Degustacijos metu vyno žinovas skaito trumpą teminę apžvalgą apie vyną, vynuogių rūšis, regiono ypatybes ir kt. Aptariami vyno kokybės, jo vertinimo kriterijai, vyno ir maisto derinimo taisyklės ir kiti dalyviams aktualūs klausimai. Kartu su dalyviais apibūdinamas vyno balansas, vyno kūnas, skonis, poskonis, vyno ydos.

Kaina: 60 Lt

Pramogos dviem

Balio salos ritualas dviem

„Azia Spa“ – tai jaukūs Rytų masažo namai, įsikūrę Vilniaus Senamiesčio širdyje, kuriuose laukiamas kiekvienas, norintis nors trumpam atitrūkti nuo savo tikrovės, pajusti rytietiško pasaulio dvasią bei pasimėgauti kvepiančios arbatos puodeliu ir netrikdoma ramybe. Balio salos ritualą dviem sudaro pasirinktas tajų kūno šveitimas, gaminamas iš natūralių rytietiškų produktų pagal populiariausius Tailando SPA receptus, aromaterapinė žolelių vonia ir balinezietiškas aroma masažas.

Kaina: 249 Lt

Pramogos dviem

Šokolado fondiu (Vilnius, Trakai)

Pasaldinkite vakarus šokoladiniais skoniais ir kvapais. Su brangiu žmogumi jaukioje kavinukėje skambant ramiai muzikai pamirškite rūpesčius mirkydami karštame šokolade gabaliuką imbiero, riešutėlį, marcipaną, džiovintų ar šviežių vaisių skilteles… Šokolado fondiu – tai mažytė šventė, panardinanti į saldžiausias smaližių svajones…

Kaina: 45 Lt

Pramogos dviem

Apsilankymas Londono akyje ir vakarienė

Londono akis, dar vadinama „Tūkstantmečio ratu“ – vienas didžiausių apžvalgos ratų, iš kurio atsiveria nuostabaus miesto – Londono – panorama. Šiame mieste galima rasti daugybę vietų, iš kurių atsiveria nuostabūs miesto vaizdai su Temze priešakyje, tačiau Londono akis suteikia kone geriausias galimybes susipažinti su Anglijos sostinės panorama. Po nuostabių vaizdų reginio vakarą pratęsite prie gardaus vakarienės stalo restorane „The Covent Garden Grill“. Iš plataus patiekalų asortimento galėsite išsirinkti Jums patį priimtiniausią meniu.

Kaina: 320 Lt

Pramogos dviem

Mini pasivažinėjimas SEGWAY (2 asmenims)

Stovint ant SEGWAY kasdienybė atrodo kitokia. Jūs tarsi sklandote ore, skrendate virš minios ir puikiai matote, kas vyksta priešais. Tuo pačiu metu esate kartu su visais, ir kelyje sutikti žmonės Jums šypsosi lyg būtų seni draugai… Nėra jokių kliūčių, jokių barjerų. Jūs keliaujate greičiau ir matote daugiau. Ženkite ant SEGWAY ir atraskite Vilniaus miestą dar kartą, tik šį kartą kiek kitaip!

Kaina: 80 Lt

Pramogos dviem

Iš daugelio dovanų gali būti nelengva išsirinkti, todėl drąsiai dovanokite dovanų rinkinius. Dovanų rinkinyje surinkti geriausi pasiūlymai – daugiau nei 20 pramogų pagal temą kiekvienoje dėžutėje. Dovanos adresatui suteikiate unikalią galimybę išsirinkti geidžiamiausią pramogą pačiam. Laisvalaikiui dviese puikiai tiks Dovanų rinkiniai „Jai“, „Jam“, „Romantiškoms akimirkoms“, „Pramogos dviem“.

Pramogos dviem

Pramogos dviem

Nelaukite ypatingų progų – švęskite savaitgalius arba tiesiog gerus vakarus, mylėkite ir lepinkite kiekvieną dieną. Linkime nepakartojamo ir įsimintino laiko!

LaisvalaikioDovanos.lt – Dovanok įspūdžius!

S. Žukausko g. 49, 8 aukštas, Vilnius LT-09131, Lietuva

Tel: +370 687 47 557 Faks: +370 5 2331612

www.laisvalaikiodovanos.lt

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt