Pristatome naujus veidus: Eglė Lažauskaitė

Jake Doe - -
Pristatome naujus veidus: Eglė Lažauskaitė

Jurgita.lt komanda tęsia rubriką „Nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai“. Kiekvieną savaitę joje pristatysime jūsų ir mūsų dėmesį patraukusius naujus ir perspektyvius šalies modelius, seksime jų darbus bei kartu pasidžiaugsime juos lydinčia sėkme mados padangėje.

Šios savaitės veidas, kurį pasiūlė mūsų skaitytoja Laura iš Palangos, – Eglė Lažauskaitė. Pirmuosius modelio žingsnius septyniolikmetė mergina žengė prisijungdama prie „Supermodels“ agentūros. Netrukus ji patraukė užsienio mados atstovų dėmesį ir iškeliavo į Milaną. Nors ir pirmą kartą, bet ten jai iš tiesų gerai sekėsi: rusvaplaukė palangiškė papildė savo modelio aplanką naujomis nuotraukomis bei įgavo daug naudingos patirties. Sugrįžusi į Lietuvą, Eglė čia ilgai neužsibuvo. Ji antrą kartą išvyko į Italiją jau turėdama darbelių. Tiek agentūros atstovai, tiek užsakovai apie merginą labai gerai atsiliepia. Eglė giriama už tai, kad, būdama naujokė, yra labai profesionali ir atrodo taip lyg būtų daug metų dirbusi. Kviečiame susipažinti!

Ūgis: 177 cm

Svoris: 52 kg
Krūtinė: 80 cm
Liemuo: 60 cm
Klubai: 90 cm
Akys: žalios
Plaukai: raudonplaukė

Pristatome naujus veidus: Eglė LažauskaitėPristatome naujus veidus: Eglė LažauskaitėPristatome naujus veidus: Eglė LažauskaitėPristatome naujus veidus: Eglė Lažauskaitė

Rubrika apie neseniai į mados pasaulį įžengusius modelius, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje, tikisi sulaukti didelio jūsų, mieli skaitytojai, aktyvumo. Kviečiame siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt