Pristatome naujus veidus: Erika Naujokaitytė

Alice Woods - -
Pristatome naujus veidus: Erika Naujokaitytė

Jurgita.lt komanda tęsia rubriką „Nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai“. Kiekvieną savaitę joje pristatysime jūsų ir mūsų dėmesį patraukusius naujus ir perspektyvius šalies modelius, seksime jų darbus bei kartu pasidžiaugsime juos lydinčia sėkme mados padangėje.

Šios savaitės veidas – Erika Naujokaitytė. Dvidešimtmetė mergina prisijungė prie „Modilinos“ modelių agentūros prieš Kalėdas. Erika neslepia didelio noro tapti sėkmingai dirbančiu modeliu. Agentūros atstovai, matydami joje tiek daug potencialo, tik padrąsina kuo ryžtingiau eiti šio tikslo link. Kai tik fotografė Natalie Berezina pasirūpino Erikos modelio aplanku, ji išvyko į Londoną žengti pirmųjų modelio žingsnių. Mergina buvo trumpam sugrįžusi į Lietuvą ir nusifotografavo vienoje pagrindinių „Cosmopolitan“ mados fotosesijų. Vasaros pradžioje ji sugrįžo atgal į Londoną tęsti patinkančio modelio darbo. Erikai ten puikiai sekasi, todėl neabejojame, kad netrukus Lietuvos žmones ji pradžiugins naujais ir įspūdingais savo darbais.

Ūgis: 177 cm
Svoris: 54 kg
Krūtinė: 86 cm
Liemuo: 63 cm
Klubai: 92 cm
Akys: rudos
Plaukai: rudi

Pristatome naujus veidus: Erika NaujokaitytėPristatome naujus veidus: Erika NaujokaitytėPristatome naujus veidus: Erika Naujokaitytė

Rubrika apie neseniai į mados pasaulį įžengusius modelius, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje, tikisi sulaukti didelio jūsų, mieli skaitytojai, aktyvumo. Kviečiame siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt