Pristatome naujus veidus: Greta Janciūtė

Gabriel E. Hall - -
Pristatome naujus veidus: Greta Janciūtė

Jurgita.lt komanda tęsia rubriką „Nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai“. Kiekvieną savaitę joje pristatysime jūsų ir mūsų dėmesį patraukusius naujus ir perspektyvius šalies modelius, seksime jų darbus bei kartu pasidžiaugsime juos lydinčia sėkme mados padangėje.

Šios savaitės veidas – Greta Janciūtė. Pirmuosius modelio žingsnius penkiolikmetė mergina žengė prisijungdama prie „Supermodels“ agentūros. Netrukus ji patraukė užsienio mados atstovų dėmesį ir iškeliavo į Ispanijos agentūrą „UNO“. Ten jai visai neblogai sekėsi: šviesiaplaukė gražuolė papildė savo modelio aplanką naujomis nuotraukomis bei parsivežė naudingos patirties. Šiuo metu Greta išvykusi dirbti į Tailandą. Nuo pat atvykimo ji visai neturi laiko poilsiui, nes kas dieną laksto po kastingus arba dalyvauja įvairiose mados fotosesijose. Tiek agentūros atstovai, tiek užsakovai apie merginą labai gerai atsiliepia. Greta giriama už savo pareigingumą ir didelį norą bei pastangas tapti sėkmingai dirbančiu modeliu. Kviečiame susipažinti su šia šaunia mergina ir jus!


Ūgis:
182 cm

Svoris: 58 kg
Krūtinė: 84 cm
Liemuo: 62 cm
Klubai: 90 cm
Akys: mėlynos
Plaukai: šviesūs

Pristatome naujus veidus: Greta JanciūtėPristatome naujus veidus: Greta JanciūtėPristatome naujus veidus: Greta JanciūtėPristatome naujus veidus: Greta Janciūtė

Rubrika apie neseniai į mados pasaulį įžengusius modelius, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje, tikisi sulaukti didelio jūsų, mieli skaitytojai, aktyvumo. Kviečiame siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt