Pristatome naujus veidus: Ieva Marija Andrulytė

Ugnius Kiguolis - -
Pristatome naujus veidus: Ieva Marija Andrulytė

Nauja savaitė – dar vienas naujas savaitės veidas. Tęsiame jau nemažai jūsų simpatijų ir aktyvumo sulaukusią rubriką – nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai. Joje pristatome su neseniai į mados pasaulį įžengusiais modeliais, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje.

Šios savaitės veidas – Ieva Marija Andrulytė. Šią žavią rudaplaukę merginą jau yra pastebėję populiarūs modelių apžvalgos blogai Fashion deos ir better, The Ones 2watch bei Fashion Spot. Aštuoniolikmetei Ievai Marijai juose nepagailėta daug pagiriamųjų ir padrąsinančių žodžių. Maždaug prieš pusmetį pradėjusios modelio karjerą Ievos Marijos motininė agentūra – Baltic Models Management. Šią 179 centimetrų gražuolę netrukus pastebėjo ir užsienio agentūrų atstovai. Taigi mergina taip pat priklauso Premier Models (Londonas) ir Elite Models (Milanas, Paryžius) agentūroms. Daugiausiai simpatijų Ieva Marija sulaukia dėl savo išraiškingo veido, kuriame kartais atsispindi melancholija, o kartais – stiprybė, jaunatviška energija ir gyvenimo džiaugsmas. Pirmuosius modelio testus Ieva Marija atliko Paryžiuje, tad keletas nuotraukų iš jos modelio book’o – priešais jus!

Pristatome naujus veidus: Ieva Marija AndrulytėPristatome naujus veidus: Ieva Marija AndrulytėPristatome naujus veidus: Ieva Marija AndrulytėPristatome naujus veidus: Ieva Marija Andrulytė

Rubrika apie naujus ir perspektyvius modelius iš tiesų įgauna pagreitį ir tai parodo jūsų, mieli skaitytojai, laiškai. Dėkojama už jūsų susidomėjimą ir aktyvymą bei raginame ir toliau siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt