Pristatome naujus veidus: Indrė

Olivia Morelli - -
Pristatome naujus veidus: Indrė

Jurgita.lt komanda tęsia rubriką „Nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai“. Kiekvieną savaitę joje pristatysime jūsų ir mūsų dėmesį patraukusius naujus ir perspektyvius šalies modelius, seksime jų darbus ir kartu džiaugsimės jų sėkme.

Šios savaitės veidas – Indrė C. PMST agentūra merginą atrado prieš gerą pusmetį. Penkiolikmetė gražuolė labai norėjo tapti modeliu, nors tuo metu buvo itin nedrąsi. Jau po keleto mėnesių Indrė gavo pasiulymą vykti i Milaną. Per jame praleistus pusantro mėnesio mergina papildė savo modelio aplanką naujomis nuotraukomis, įgavo patirties atlikusi keletą darbų, kurie suteikė vis daugiau pasitikėjimo savimi. Grįžusi Indrė kibo i mokslus ir, atėjus vasarai, jau kur kas drąsesnė iškeliavo i Londoną. Ten ji sudalyvavo daugybėje mados fotosesijų (pav. nusifotografavo lookbook’ui „Girls must have“) bei papildė savo modelio aplanką dar įvairesnėmis nuotraukomis. Šiuo metu Indrė atostogauja Lietuvoje, bet rudenį vėl krausis lagaminus ir keliaus į užsienį tęsti modelio darbų.

Ūgis: 175 cm
Krūtinė: 82 cm
Liemuo: 60 cm
Klubai: 88 cm
Akys: mėlynos
Plaukai: šviesiai rudi

Pristatome naujus veidus: IndrėPristatome naujus veidus: IndrėPristatome naujus veidus: IndrėPristatome naujus veidus: Indrė

Rubrika apie neseniai į mados pasaulį įžengusius modelius, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje, tikisi sulaukti didelio jūsų, mieli skaitytojai, aktyvumo. Kviečiame siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt