Pristatome naujus veidus: Rasa Žukauskaitė

Ugnius Kiguolis - -
Pristatome naujus veidus: Rasa Žukauskaitė

Šią savaitę rubrikoje „Nauji ir daugiausiai žadantys Lietuvos veidai“ pristatome Rasą Žukauskaitę. Ši žavi aštuoniolikmetė mergina yra viena iš DELFI ir modelių agentūros „Image Group“ modelių atrankos nugalėtojų. Daugiau nei prieš mėnesį Rasa buvo išvykusi į Milaną, kur žengė pirmuosius modelio darbo žingsnius. Ten ji papildė savo modelio book’ą naujomis nuotraukomis, o taip pat sudalyvavo įvairiose žurnalų fotosesijose bei kolekcijų pristatymuose.

Verta pažymėti, kad ši mergina modelio karjerą pradėjo iš tiesų įspūdingai. Ji jau sudalyvavo didžiosiose Milano ir Paryžiaus mados savaitėse, kuriose pristatė garsių dizainerių ar mados namų drabužius. Milane ją buvo galima išvysti demonstruojant Prada, Alberta Ferretti, Moschino, Missoni bei Aquilano drabužius iš 2010 m. pavasario/vasaros kolekcijų. Na, o neseniai pasibaigusioje Paryžiaus mados savaitėje Rasa pasirodė ant Commuun, Balenciaga, Louis Vuitton, Miu Miu ar Sharon Wauchob podiumų. Itin sėkmingas startas leidžia manyti, kad Rasa ir toliau džiugins labai gerais darbo rezultatais.

Pristatome naujus veidus: Rasa ŽukauskaitėPristatome naujus veidus: Rasa ŽukauskaitėPristatome naujus veidus: Rasa ŽukauskaitėPristatome naujus veidus: Rasa ŽukauskaitėPristatome naujus veidus: Rasa Žukauskaitė

Rubrika apie neseniai į mados pasaulį įžengusius modelius, kuriems prognozuojama itin palanki ir sėkminga karjera ateityje, tikisi sulaukti dar didesnio jūsų, mieli skaitytojai, aktyvumo. Kviečiame ir toliau siūlyti vertus dėmesio naujus veidus. Siųskite trumpus modelių aprašymus, paminėdami jų ūgį, amžių bei motininę agentūrą. Beje, nepamirškite prisegti ir 4 nuotraukų. Na, o jūsų laiškų lauksime šiuo adresu: team@jurgita.lt

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt