Rasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijoje

Gabriel E. Hall - -
Rasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijoje

Lietuva – krepšinio šalis? Ginčytis nepradėsime, tačiau tvirtai galime teigti, kad Lietuva – nuostabių merginų šalis! Rasa Žukauskaitė, be jokios abejonės, viena iš jų! Sėkmingai dirbantis modelis labiausiai išgarsėjo tapusi Prada 2010 reklaminės kampanijos veidu – tuomet mados namų kūrybos direktorės Muccia Prada sprendimas sulaukė dvejopų vertinimų. Rasa, pradedantis modelis, pasirinkta itin atsakingam ir svarbiam darbui – kritikai stebėjosi Muccia drąsa pasirenkant nežinomą modelį, o atlaidesni mados gerbėjai džiaugėsi, kad išskirtinai gaivūs bei margi Prada mados namai įrodė esantys novatoriški ir visuomet žengiantys į priekį leisdami Rasai pasirodyti savo reklamose.

Galime pasidžiaugti, kad mados pasaulis greitai pamilo lietuvaitę ir negailėdamas liaupsina jos išskirtinę išvaizdą bei šiltą šypseną. Šį mėnesį modelis įsijaučia į jaunos britės vaidmenį ir meiliai šypsosi „Glamour“ žurnalo puslapiuose. Fotosesijoje, spindinčioje šiltu rudeniu, puikiai derinami prabangūs Burberry, Prada, Yves Saint Laurent, Gucci drabužiai ir aksesuarai bei laimikiai iš padėvėtų drabužių parduotuvių.

Fotosesija savo nuotraukomis mums primena britiškas vertybes – solidumą, eleganciją ir amžiną klasiką, o jos pavadinimas „London Calling“ kalba apie maištingąją Londono pusę – pankroką! Vienos iš žinomiausių bei sėkmingiausių britų grupių, The Clash, trečiasis studijinis albumas „London Calling“ buvo lūžis tiek grupės muzikinėje karjeroje, tiek ir pasaulinėje pankroko scenoje, o daina tuo pačiu pavadinimu kviečia pakilti, garsiai kalbėti ir kovoti už savo vertybes. Juk verta siekti gražesnio pasaulio tam, kad galėtume besimėgaudami rudeniu džiugiai šypsotis kartu su Rasa!

Rasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijojeRasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijojeRasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijojeRasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijojeRasa Žukauskaitė Londono įkvėptoje fotosesijoje

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt